سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ - 25 Jun 2019
 
۰
۵

معاون روحانی: شکایت ما کلی بود نه از طلاب

پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس‌جمهور درباره پیگیری حقوقی ماجرای مدرسه فیضیه قم گفت: جرم مشهود و آن هم تهدید به قتل است که جنبه عمومی دارد. دستگاه قضایی تکلیف دارد رسیدگی کند که البته مقامات قضایی نیز مشهود بودن جرم را تأیید و اعلام کردند ورود می‌کنند.
معاون روحانی: شکایت ما کلی بود نه از طلاب
به گزارش جهان نيوز، لعیا جنیدی در گفتگو با خبرآنلاین درباره خبر بازداشت برخی طلاب حضور یافته در مراسم مدرسه فیضیه قم به خاطر شکایت دولت گفت: دولت شکایتی از طلاب نکرده است.

وی درباره شکایت دولت از طلبه ای که پلاکارد«ای آنکه مذاکره شعارت / استخر فرح در انتظارت» را در دست داشت، بیان کرد: دولت شکایت خود را به طور کلی در دستگاه قضایی مطرح کرد. آخرین پیش نویس شکایت را که مدیر ما امضا کرد و فرستاد، دیدم؛ اسمی در آن نبود.
 
وی افزود: ما در متن ارسالی به قوه قضائیه آوردیم «از کلیه کسانی که در آن ماجرا دخالت داشتند شکایت می کنیم» چون بعید است کار فردی باشد بنابراین هر کسی دخالت داشته شامل این شکایت می شود. جرم مشهود و آن هم تهدید به قتل است که جنبه عمومی دارد. دستگاه قضایی تکلیف دارد رسیدگی کند که البته مقامات قضایی نیز مشهود بودن جرم را تأیید و اعلام کردند ورود می کنند.

معاون حقوقی رئیس جمهور درباره شکایت دولت از حوزه علمیه در ماجرای مربوط به مدرسه فیضیه قم، گفت: شخصیت حقوقی را ورود ندادیم. افراد را ورود دادیم.

وی درباره مشخص بودن افراد دخیل در ماجرای مدرسه فیضیه، یادآور شد: خیر، ما لیستی به قوه قضائیه ندادیم، اعلام کردیم مراجع تحقیقاتی بررسی و همه کسانی که در کلیت این تهدید دخالت داشتند، به جرم مشهودشان رسیدگی شود.

عضو کابینه دولت دوازدهم درباره زمان رسیدگی به شکایت دولت اظهار کرد: جریان رسیدگی به شکایت ما با قوه قضائیه است و پیگیر هستیم.
کد مطلب: 640297
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
با این اوصاف یعنی میخواید بگید هاشمی به قتل رسیده ؟؟؟؟
یه بار دیگه به نوشته پلاکارد دقت کنید
هشدار بود به ادما در باره عاقبت انسان
که هر پست ومقامی داشته باشی نهایتش مرگه
کجای این پلاکارد تهدید به قتل بود !!!!!!!!!!!؟؟؟؟
تحمل صدای مخالف دقت کنید فقط تحمل صدای مخالف هم توی این دولت زیره صفره
دولتی ها توقع دارند توی این شرایط اقتصادی و اجتماعی ای که برای مردم به وجود اوردن مردم با دسته گل و.... ازشون تشکر کنند !!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
توهین و تهدید رئیس جمهور کار زشت و خطا و جرم است .اما شاید ان پلاکارد کذایی میخواسته به رئیس جمهور محترم یاد اوری کند که عاقبت همه ما مرگ است و باید متوجه و مراقب اعمال خودمان باشیم . والله بدون خط بازی سیاسی و بدون سوء نیت نسبت به رئیس جمهور محترم بنده از ان پلاکارد بالبداهه چنین برداشتی کردم .
Iran, Islamic Republic of
واقعا این دولت انتقاد پذیر نیست و تحمل حرف مخالف را نداره !! کجای اون تابلو تهدید به قتل بود ؟ مگر هاشمی به قتل رسید؟! مگر می شود رئیس جمهور را با آن همه تشریفات و اسکورت فراوان ترور کرد؟! واقعا متاسفم برای این خانم که معاون حقوقی رئیس جمهوره !!
Iran, Islamic Republic of
به قول آقای رسایی چرا در جلسه ایی قانوین و با مجوز وزارت کشور کسی چیزی گفته که برخی تعبیر تهدید از آن استشمام کردند قوه قضایی و مجریه و ... همه دست بکار شدند ومدیریت حوزه علمیه هیچ دفاعی از طلاب نمی کند (حداقل چیزی در رسانه ها منتشر نشده است)
ولی چند جوان دانشجو که در تجمع ضد نظام و برعلیه تمامیت استقلال و هویت نظام مقدس ج ا ا شعار داده و مملکت را به آشوب می کشانند همه و به ویژه وزارت علوم از مجرمین دفاع و خواستار آزادی بی قید و شرط و حتی عذرخواهی از آنان می شوند
خوبه که حوزه علمیه یه کمی به خود بیاید
Iran, Islamic Republic of
شرم بربرخی اصلاح طلبها. روزی می گویند می توان بر علیه خدا تظاهرات کرد یا از خدا انتقاد کرد. حالا یک موضوع به این سادگی را علم کرده پیراهن عثمان درست کرده اند. کار این جماعت هوچی گری است. خدا رسواترتان کند.