يکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - 24 Feb 2019
 
۰

ادعای عجیب و غریب در گزارش جواد خیابانی

چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
در لیگ قهرمانان آسیا، الدحیل و السد را به عنوان تیم های قطری در حد برزیل و آرژانتین می دانیم و باخت مقابل آنها را عار نمی دانیم اما همین که به تیم ملی می رسیم دوباره توقعات ما سر به فلک می کشد.
ادعای عجیب و غریب در گزارش جواد خیابانی
به گزارش جهان نيوز، وقتی ایران در بازی با ازبکستان موفق شد به گل برتری برسد جواد خیابانی که برای سلامتی اش بی نهایت خوشحالیم در حین گزارش گفت «خب، ایران گل زد و ما باید هم به تیم های آسیایی خیلی راحت گل بزنیم!»
 
سوال این است؛ چرا هر بار به تیم ملی می رسیم توقعات وحشتناک ما هزار برابر می شود؟ چرا همین انتظار را از تیم های دیگر نداریم؟

مثلا در لیگ قهرمانان آسیا، الدحیل و السد را به عنوان تیم های قطری در حد برزیل و آرژانتین می دانیم و باخت مقابل آنها را عار نمی دانیم اما همین که به تیم ملی می رسیم دوباره توقعات ما سر به فلک می کشد.

حالا ادعای بعضی ها این است ما باید هم به تیم های آسیایی گل بزنیم اما با خود نمی گوییم این قاعده از کجا آمده است؟ مخترع این فرمول چه کسی است؟ این «باید» را چه کسی حکم داده؟

منبع: خبرورزشی
کد مطلب: 640153
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *