چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - 17 Jul 2019
 
۲
۲

دلیل کناره گیری حجت الاسلام محمدیان چه بود؟

چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با توضیح دلیل کناره گیری از این سمت گفت: به دلیل خسته شدن و پست بالاتر از سمت ریاست نهاد کناره گیری نکردم.
دلیل کناره گیری حجت الاسلام محمدیان چه بود؟
به گزارش جهان نيوز، حجت اسلام محمد محمدیان امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: بنده اگر از این مسئولیت کناره گیری کردم نه برای اینکه خسته شده بودم چرا که خدمت در نظام اسلامی خستگی ندارد. نه برای این بود که پست بالاتری به دست بیاورم، چرا که خدمت در مجموعه دانشگاهی بهترین خدمت به شمار می آید و نه اینکه نسبت به آینده ناامید بودم چون من معتقدم آینده نظام امیدبخش تر خواهد بود.

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری افزود: تنها دلیلی که باعث شد من از این سمت کناره گیری کنم این بود که اعتقاد شخصی خودم این است که مدت زمان خدمت در این مسئولیت ها بیش از ۸ تا ۱۰ سال نیست.

وی ادامه داد: بسیار ضرورت دارد تا جای خودمان را به نیروهای جوان و تازه نفس بدهیم. محیط دانشگاه بیشتر از هر جایی نیاز به جوانان دارد.

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به انتخاب حجت الاسلام رستمی به عنوان رئیس جدید نهاد گفت: باید به این انتخاب شایسته مقام معظم رهبری تبریک گفت و من مطمئن هستم که مجموعه نهاد بالنده تر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: حجت الاسلام رستمی از شایسته ترین افراد برای این مسئولیت بود. وی با محیط دانشگاه آشنایی دارد و از اخلاق خوب برخوردار است.

محمدیان در بخش دیگری از سخنانش افزود: مشکل اصلی ما مباحث فرهنگی است و ما در تشخیص اولویت های فرهنگی مشکل داریم. اگر درست تشخیص دهیم ابزار فرهنگی فراوانی وجود دارد.

وی ادامه داد: مهمترین رویکردی که ما در چند سال گذشته در نهاد نمایندگی رهبری آن را پیگیری کردیم، تقویت نگاه راهبردی به مسائل فرهنگی در دانشگاه ها بود. تلاش کردیم نگاه راهبردی مسئولانه نهاد نسبت به این موضوع تقویت شود.

محمدیان در ادامه افزود: اصلی ترین مسئولیت ما در حال حاضر انقلابی ماندن، انقلابی عمل کردن و وفادارماندن به این انقلاب است. هویت ما به انقلابی بودن ما و پای انقلاب ماندن ما است. ایستادگی، مقاومت و پایداری در راه انقلاب تنها نسخه نجات بخش این کشور است و این را مهمترین رویکرد در فعالیت های خود می دانم.

وی در پایان از تمام کسانی که در جلسه حاضر بودند و از تمام مسئولانی که از ابتدای مسئولیت خود با آنها همکاری کرده بود، تشکر و قدردانی کرد.

منبع:مهر
کد مطلب: 640124
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
احسنت
سدرا مصاحب
Iran, Islamic Republic of
خدا سایه شما رو بر روی سر ما مردم حفظ کند. شما بمثابه اوتاد روی زمین می مونید. بودن شما باعث فخر و مباهات ما مردم است.
موافقین لایک بذارن