جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 Feb 2019
 
۰

سپاه اجازه نفوذ آمریکا به ایران را نمی‌دهد/ تصور دشمن برای جدایی مردم از انقلاب بیهوده است

سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۹
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در غرب، جنوب شرق و شمال غرب ایران تمام تروریست‌ها را مجهز کرده است، اما قدرت سپاه پاسداران اجازه نمی‌دهد آن‌ها امنیت ملت ما را از بین ببرند.
سپاه اجازه نفوذ آمریکا به ایران را نمی‌دهد
به گزارش جهان نيوز، علی لاریجانی عصر امروز در نشست با مردم و مسؤولان شهرستان نی‌ریز اظهار داشت: باید قبول کنیم که اقتصاد کشور وقتی سازنده و زاینده است که دست مردم باشد و رقابت کنند که متأسفانه این موضوع هنوز در ذهن مردم و ادارات جا نیفتاده است.

وی با اشاره به اینکه باید پروژه‌های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار کنیم تا تکمیل شود، افزود: آبادی، رونق، رفع مشکلات و بیکاری تنها با انجام چند پروژه حل نمی‌شود؛ وقتی آبادانی است که مردم کارافرین شوند و دولت تسهیل کننده.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا تصور می‌کند می‌تواند مردم را از انقلاب جدا کند، تاکید کرد: آمریکا با فشار بر روی مردم تصمیم دارد آن‌ها را نگران کند اما نمی‌داند مردم ما محکم و مقاوم بوده و با وحدت خود اجازه نمی‌دهند استقلال و امنیت کشور از بین برود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در غرب، جنوب شرق و شمال غرب ایران تمام تروریست‌ها را مجهز کرده اما قدرت سپاه پاسداران اجازه نمی‌دهد آن‌ها امنیت ملت را از بین ببرند، بیان کرد: ایران یک کشور ریشه‌دار و متمدن و دارای تاریخی عمیق است.

لاریجانی با اشاره به اینکه حق هیچ شهری ضایع نمی‌شود چراکه در راس کشور ما رهبری فرزانه قرار دارد و بر همه چیز نظارت وجود دارد، افزود:  پس چنین مسائلی را از ذهنتان دور کنید چرا که در راس کشور همه به دنبال آبادانی هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای بعضی پروژه‌ها منابع خوبی برای استان فارس در نظر گرفته شده است، بیان کرد: باتوجه به مشکلات اخیر تا کنون ۲۵درصد این منابع پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان نی ریز قابلیت‌های بسیارخوبی وجود دارد که مردم نی‌ریز و جوانانش لیاقت این را دارند تا مسائل‌شان حل و پیشرفت کنند، تصریح کرد: مطالبی که در مورد قیر گفته شد قابل حل است و در تعیین بودجه گفته بودیم که در بخش‌های پیمانکاری قراردهند تا سریعتر مشکلات راه در این شهرستان حل شود.

منبع: فارس
کد مطلب: 639775
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *