يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - 17 Feb 2019
 
۰

بازیگران پولدار، نقش را می‌خرند

دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶
بازیگر سریال "معمای شاه" گفت: متاسفانه سینما اسیر فضای بد و مسمومی شده است. بسیاری از بازیگران پول می‌دهند و در سینما بازی می‌کنند که خودشان دو گروه شده اند. برخی بازیگران حرفه‌ای هستند که با خود سرمایه می‌آورند و به واسطه همین پول مابقی بازیگران را انتخاب می‌کنند. عده دیگری هم پول می‌دهند و حاضرند هر نقشی را بازی کنند.
بازیگران پولدار، نقش را می‌خرند
به گزارش جهان نيوز،‌ فخرالدین صدیق شریف بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال "عروس تاریکی" به کارگردانی محمود معظمی هستم. فیلمبرداری این اثر بهمن ماه سال پیش آغاز شده و من از اردیبشهت امسال مقابل دوربین رفته ام.
 
وی درباره زمان پخش سریال عروس تاریکی افزود: این سریال در حال حاضر همچنان فیلمبرداری خود را ادامه می‌دهد و گروه تلاش می‌کند اثر را برای پخش بعد از ماه محرم امسال آماده کند.
 
ماه محرم نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد/بازیگر سرمایه گذاران سینما را در دست خود گرفته اند

بازیگر سریال "معمای شاه" درباره نقش خود در این سریال تاکید کرد: واقعیت زمانی که اثر پخش شود می‌توان قضاوت درستی در قبال آن داشت، اما من تمام سعی خود را کرده‌ام تا در عروس تاریکی نقش متفاوتی را ایفا کنم.
 
وی درباره کم کاری‌های اخیر خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: این روز‌ها شرایط کاری تغییر کرده و مطمئن باشید اگر کار خوبی پیشنهاد شود در آن بازی خواهم کرد. متاسفانه گا‌ها آثاری پیشنهاد می‌شود که بازی نکردن در آن‌ها بسیار بهتر از آن است که برای بیکار نبودن هر کاری را قبول کنم و شاید این دلیل اصلی کم کاری من باشد. به عنوان مثال عروس تاریکی نمونه استانداری از کاری است که من با علاقه آن‌را پذیرفتم.
 
این بازیگر پیشکسوت تلویزیون با اشاره به تیم‌حرفه‌ای بازیگران سریال عروس تاریکی تصریح کرد: در این سریال بازیگران خوبی چون رویا نونهالی، نرگس محمدی و معصومه آقاجانی به ایفای نقش می‌پردازند که قرارگیری آن‌ها در کنار یک متن عالی و کارگردانی درست به تولید عصری مخاطب پسند در تلویزیون ختم خواهد شد.
 
ماه محرم نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد/بازیگر سرمایه گذاران سینما را در دست خود گرفته اند

وی درباره کمرنگ شدن حضورش در سینما اذعان کرد: متاسفانه سینما اسیر فضای بد و مسمومی شده است. بسیاری از بازیگران پول می‌دهند و در سینما بازی می‌کنند که خودشان دو گروه شده اند. برخی بازیگران حرفه‌ای هستند که با خود سرمایه می‌آورند و به واسطه همین پول مابقی بازیگران را انتخاب می‌کنند. عده دیگری هم پول می‌دهند و حاضرند هر نقشی را بازی کنند.

بازیگر فیلم "ملک سلیمان" در همین رابطه خاطرنشان کرد: تهیه کنندگان پس از ورود این بازیگران سرمایه گذار وقتی می‌بینند که یک بازیگر سرمایه هنگفتی را وارد پروژه می‌کنند، ترجیح می‌دهند با ضعیف بودن بازیگر بسازند، اما کار ساخته شود. مجموعه این اتفاقات باعث می‌شود که بازیگران پیشکسوتمان خانه نشین شوند.

منبع:میزان
کد مطلب: 639721
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *