چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - 20 Feb 2019
 
۰

تهدید نصیرزاده به رسواکردن فیروز کریمی!

دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
کریمی خیلی چیزها نزد من دارد که می‌توانم بگویم. اگر عذرخواهی نکند فردا صبح که از خواب بیدار شد می‌بیند که من خیلی چیزها را در مورد او گفته‌ام، چیزهایی که فکرش را هم نمی‌کند. ما او را در تبریز کنترل کرده بودیم!
تهدید نصیرزاده به رسواکردن فیروز کریمی!
به گزارش جهان نيوز، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت که فیروز کریمی در صورت عذرخواهی نکردن باید منتظر افشاگری او باشد.
 
 هوشنگ نصیرزاده درباره صحبت‌های فیروز کریمی علیه او و اینکه گفته بود «نصیرزاده کار مادر ناصرالدین‌شاه را انجام داده است» گفت: فیروز کریمی باید امروز یا فردا با من تماس بگیرد و از من و هواداران تبریزی عذرخواهی کند، در غیر اینصورت چیزهایی زیادی از او می‌دانم که همه آنها را خواهم گفت. بعد از آن هم خیلی از مسائل را به مقامات فدراسیون فوتبال انتقال خواهم داد.

وی افزود: کریمی اگر عذرخواهی نکرد، منتظر افشاگری من باشد. این صحبت‌ها مربوط به خودش و اتفاقاتی که برای او افتاده است.

اگر عذرخواهی نکند،‌ تمام چیزهایی که باعث رفتن او از تبریز شد را تک به تک می‌گویم. کریمی خیلی چیزها نزد من دارد که می‌توانم بگویم. اگر عذرخواهی نکند فردا صبح که از خواب بیدار شد می‌بیند که من خیلی چیزها را در مورد او گفته‌ام، چیزهایی که فکرش را هم نمی‌کند. ما او را در تبریز کنترل کرده بودیم!

منبع: تابناک
کد مطلب: 639710
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *