دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ - 22 Jul 2019
 
۰

شرط ایران خودرو برای ثبت نام پیش فروش خودرو

شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
مشتریانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا نام نویسی کرده‌اند، امکان حضور در طرح آتی پیش فروش محصولات ایران خودرو نخواهند داشت.
شرط ایران خودرو برای ثبت نام پیش فروش خودرو
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایران خودرو ، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور توزیع عادلانه محصولات میان مشتریان واقعی طبق هماهنگی با گروه خودرو سازی سایپا ، کدملی تمام مشتریانی را که در طرح پیش فروش این شرکت ثبت نام  نموده‌اند را دریافت خواهد کرد.

برمبنای این گزارش، هدف گروه صنعتی ایران خودرو ، این است که خودرو های تولیدی این گروه صنعتی درجامعه بین مصرف کنندگان و مشتریان نهایی توزیع شود و کسانی  برای خرید خودرو اقدام کنند که صرفا نیازمند خودروی شخصی و مصرف کننده واقعی هستند. 
 
با توجه به فروش اخیر محصولات شرکت سایپا و استفاده گروهی از هم‌وطنان از شرایط ارائه شده توسط این شرکت ، گروه صنعتی ایران خودرو ، از مدیریت ارشد این شرکت درخواست نمود تا لیست کدملی مشتریانی را که در ثبت نام اخیر موفق به ثبت نام شده‌اند به این گروه صنعتی اعلام نمایند تا از ثبت نام نامبردگان در طرح پیش فروش آتی  ایران خودرو جلو گیری شود.

گروه صنعتی ایران خودرو قرار است به زودی طرح پیش فروش  40 هزار دستگاه از محصولات خود را به اجرا گذارد.  
کد مطلب: 639178
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *