يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 18 Aug 2019
 
۰

تمام حجاج ایرانی در مکه حضور دارند

شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
رئیس ستاد مدینه منوره با اشاره به اینکه تمامی زایران مدینه قبل به مکه منتقل شده‌اند، گفت: آخرین گروه‌های زایران ایرانی مدینه قبل به مکه مکرمه اعزام شده‌اند.
تمام حجاج ایرانی در مکه حضور دارند
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، اکبر رضایی درباره تعداد زائران حاضر در مدینه قبل و نقل و انتقال آنها به مکه مکرمه اظهار کرد: حدود 41 هزار نفر از حجاج کشورمان امسال مدینه قبل بوده‌اند و تا پایان وقت امروز در شهر پیامبر(ص) حضور داشتند.

وی افزود: حدود 42 هزار نفر از حجاج کشورمان نیز در نوبت مدینه بعد هستند که بعد از ایام تشریق، رفته‌رفته به این شهر اعزام می‌شوند.رئیس ستاد مدینه منوره توضیح داد: اعزام زائران مدینه بعد از روز 14 ذی‌الحجه به بعد انجام می‌گیرد و این روند تا روز 24 شهریور ماه ادامه می‌یابد.

به گفته رضایی، آخرین گروه زایران ایرانی نیز از شهر مدینه منوره به سمت کشور باز می‌گردند.وی با بیان اینکه امروز نیز یک هزار و هشتصد نفر زایر مدینه قبل به سمت مکه مکرمه عازم شده‌اند، گفت: در حال حاضر مدینه از زایران ایرانی خالی شده است و همه حجاج کشورمان به همراه عوامل در مکه حضور دارند.

رییس ستاد مدینه منوره تصریح کرد: تمامی زائران مدینه قبل، بعد از احرام بستن در مسجد شجره به مکه مکرمه عزیمت کرده‌اند و خوشبختانه روند اعزام زایران نیز به خوبی انجام گرفته است.مدت زمان اقامت زائران ایرانی در مدینه منوره 5 شب و 6 روز در نظر گرفته شده است.
 
کد مطلب: 634940
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *