سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - 25 Feb 2020
 
۰

طرح«ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان»درمسیراجرا

پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷
کد مطلب: 634686
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به طرح «ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» گفت: خوشبختانه ایراد مهمی نداشت. یکی دو سوال باقی ماند، قرار شد پس از رفع آن‌ها توسط مجلس، هر چه زودتر مسیر اجرایی شدن را طی کند.
طرح«ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان»درمسیراجرا
به گزارش جهان نيوز، عباس کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در توئیتر خود خبر داد که طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در مسیر تایید است. وی نوشت:به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عباس کدخدایی در نوشتاری گفت: طرح «ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» بعد از دو هفته به اتمام رسید.

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: خوشبختانه ایراد مهمی نداشت. یکی دو سوال باقی ماند، قرار شد پس از رفع آن‌ها توسط مجلس، هر چه زودتر مسیر اجرایی شدن را طی نماید.
 
کدخدایی رو گذشته نیز با اشاره به بررسی طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در جلسه شورای نگهبان، گفت: اعضای شورای نگهبان در این جلسه نسبت به طرح مذکور نظر موافق داشتند و با کلیات آن موافق بودند.
سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: در بررسی این طرح فقط دو سوال جزئی باقی ماند که ان‌شاءالله برای بررسی به نمایندگان مجلس ارسال خواهد شد و بعد از پاسخگویی به این سوالات، نظر نهایی شورای نگهبان اعلام می‌شود.

منبع: میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *