چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 24 Apr 2019
 
۰

مقاومت آماده رقم زدن پیروزی بزرگتر از ۲۰۰۶ است

چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان با اشاره به توان بالای مقاومت، از آمادگی آن برای رقم زدن پیروزی بزرگتر از پیروزی سال ۲۰۰۶ خبر داد.
مقاومت آماده رقم زدن پیروزی بزرگتر از ۲۰۰۶ است
به گزارش جهان نيوز به نقل از المنار، شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اعلام کرد: آنچه لبنان و لبنانی ها را جریحه دار می کند، ادامه بحرانهای سیاسی به سبب تعویق در تشکیل دولت است به ویژه که تاخیر در تشکیل کابینه سبب عودت جراحات سیاسی به کشور و بازگشت دودستگی سیاسی شده است که بزرگترین خطر علیه کشور است.

وی افزود: تا زمانی که دولت جدید بر اساس نتایج انتخابات پارلمانی تشکیل نشود نمی توان از وحدت ملی محافظت کرد و این گذرگاه الزامی است و اگر نتایج انتخابات محترم شمرده نشود؛ لبنانی ها در راستای دولت وفاق ملی حرکت نخواهد کرد.

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان بیان کرد: مقاومت توانسته که روند روبه رشد خود را پس از ۱۲ سال از جنگ ۲۰۰۶ افزایش دهد و این در زمینه سیاسی، مردمی و نظامی بوده است و همیشه آماده است که اگر جنگی رخ دهد پیروزی بزرگترین از پیروزی سال ۲۰۰۶ به دست آورد.
کد مطلب: 634526
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *