دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 10 Aug 2020
 
۱
۳

راز شوم جولان زن جوان با ۲۰۶ در خیابان‌های تهران!

دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب: 633720
استفاده از کیسه سوراخ شیوه‌ای بود که زن فریبکار با همدستی دوستش در پوشش افراد نیکوکار، پیرزنان را فریب داده و طلای آن‌ها را سرقت می‌کردند. یکی از دو متهم که زنی ۲۷‌ساله به نام سولماز است بازداشت شد و تحقیقات برای دستگیری همدست وی در جریان است.
راز شوم جولان زن جوان با ۲۰۶ در خیابان‌های تهران!
به گزارش جهان نيوز به نقل از روزنامه جوان، استفاده از کیسه سوراخ شیوه‌ای بود که زن فریبکار با همدستی دوستش در پوشش افراد نیکوکار، پیرزنان را فریب داده و طلای آن‌ها را سرقت می‌کردند. یکی از دو متهم که زنی ۲۷‌ساله به نام سولماز است بازداشت شد و تحقیقات برای دستگیری همدست وی در جریان است.

 ۱۷‌اردیبهشت‌ماه امسال این پرونده به دستور بازپرس محترم شعبه دوم دادسرای ناحیه‌۳۴ تهران روی میز کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. زن سالخورده به مأموران پلیس گفت که دو زن جوان که سوار بر یک خودروی پژو‌۲۰۶ بودند ۱۸‌حلقه النگوی طلایی‌اش را که ۴۰‌میلیون تومان قیمت داشته‌است از او سرقت کرده‌اند.

او در توضیح ماجرا گفت: ساعت‌۱۵:۰۰ روز حادثه در حال عبور از خیابان اول نیروی‌هوایی بودم که یک خودروی پژو‌۲۰۶ سفید رنگ کنارم توقف کرد. راننده و سرنشین خودرو دو زن جوان بودند که گفتند افراد نیکوکار هستند. یکی از آن‌ها بسته‌ای پول و کیسه‌ای مشکی که داخلش مقداری لباس بود را نشانم داد و گفت که قصد دارند به مسجد بروند تا پول و لباس‌ها را به واسطه مسجد به افراد نیازمند برسانند. آن زن گفت که عروسشان به تازگی مسلمان شده و برای همین تصمیم به این کار خیر گرفته‌اند. او همچنین گفت که قصد دارد برای عروسشان چند النگو شبیه النگو‌های من بخرد برای همین از من خواست النگو‌هایم را نشانش دهم تا نمونه آن را خریداری کنند. من هم اعتماد کردم و النگوهایم را به او دادم. زن جوان بعد از بررسی النگو‌ها آن‌ها را به همراه بسته‌ای‌پول داخل نایلون مشکی حاوی لباس انداخت و کیسه را به دست من داد. بعد هم هر دو از محل دور شدند. وقتی به خانه رسیدم متوجه شدم که ته کیسه مشکی سوراخ است و از پول و النگو‌ها هم خبری نیست. داخل کیسه هم مقداری روزنامه باطله و لباس کهنه بود که آن را در سطل زباله ریختم.

با اطلاعاتی که پیرزن در اختیار پلیس گذاشت کارآگاهان راهی محل شدند و با بررسی دوربین‌های مداربسته شماره پلاک خودرو به شماره انتظامی ایران ۷۷/***ق ۸۱ را به دست آوردند. صاحب پلاک زن ۲۷‌ساله‌ای به نام سولماز و از طایفه فیوج بود که از مدتی قبل به اتهام ارتکاب سرقت به همین شیوه تحت تعقیب پلیس قرار داشت. تحقیقات پلیس همچنین نشان داد افرادی از باند فیوج با این خودرو و خودرو‌های دنای مشکی و پراید سفید به همین شیوه مشغول سرقت طلای افراد سالخورده هستند.

در شاخه دیگری از تحقیقات مخفیگاه سولماز در خیابان ۱۳‌آبان شهرری شناسایی و بازداشت شد. او در بازجویی‌ها به سرقت‌های طلایی با همدستی یکی از دوستانش که از طایفه فیوج بود اعتراف کرد.سرهنگ کارآگاه رضا امیدی، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: دستور انتشار تصویر متهم به دستور بازپرس صادر شد و کسانی که موفق به شناسایی متهم شده‌اند به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان نبرد شمالی مراجعه کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


لازم بود اسم طایفه شو ببرین؟؟واقعا عقلتون همینقده؟؟
یونس جوکار
دستتون درد نکنه. ولی ای کاس تصویر اختلاس گر ها رانت های ارزی؛سلطان سکهو ..... پخش می کردید.!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
اختلاس گرها متکی به رای مردم شدن
طرف خودش رو میکشه برای رای اوردن فکر نکنم برای خدمت باشه
این رای هم خرج براش داشته
اینجور خرجها هم پول کثیف الی ما شاالله
البته باید جبران بشه