دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - 10 Dec 2018
 
۰

پیام گردان‌ «عزالدین قسام»به اسرائیل به زبان عبری

دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹
گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس به رژیم صهیونیستی نسبت به ارتکاب هر گونه اقدام حماقت‌آمیز هشدار داد.
پیام گردان‌ «عزالدین قسام»به اسرائیل به زبان عبری
به گزارش جهان نيوز به نقل از مشرق، گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس به رژیم صهیونیستی نسبت به ارتکاب هر گونه اقدام حماقت‌آمیز هشدار داد و تاکید کرد که این اقدام خسارت‌ها و تبعات غیر قابل تحملی برای این رژیم به دنبال خواهد داشت.

گردان‌های قسام با انتشار پیامی به زبان عبری در پایگاه اینترنتی خود خاطرنشان کرد که برای دشمن بهتر است که خودش را درگیر خواب و خیالات نکند؛ چرا که هر اقدام احمقانه‌ای از سوی آن، خسارت‌ها و عواقب غیر قابل تحملی خواهد داشت و ماهیت و کمیت آن از قبل قابل درک نخواهد بود.

در این نامه در پاسخ به سوالی تحت عنوان «کی با دشمن جنگ نخواهیم کرد؟» آمده است که زمانی جنگ نخواهیم کرد که رژیم صهیونیستی از دشمن بودن خود دست بردارد ـ که البته دست بر نخواهد داشت ـ چرا که عقرب حتی اگر خودش هم بخواهد تغییر کند و دست از نیش زدن بردارد، نیش سر دمش او را تحریک می‌کند و به سمت طبیعت کینه‌ورزی‌اش سوق می‌دهد.

این هشدار گردان‌های قسام در حالی مطرح شده است که مسئولان صهیونیستی اظهارات متعددی درباره احتمال از سرگیری جنایت‌های این رژیم در زمینه ترور ساکنان غزه و به ویژه رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس بیان کرده‌اند.
در ادامه این پیام آمده است که وقتی جنبش حماس به خاطر دستیابی به آزادی می‌جنگد، مصلحت ملتش را در راس اولویت‌هایش قرار می‌دهد و حتی با وجود دشمن مکار و وحشی، هر از چند گاهی بر اساس نیازهای ملی تاکتیک‌های متعددی مانند گفتگو، حمله موشکی و تیراندازی را در پیش می‌گیرد، اما همیشه شعار ثابت آن این است که «تا تحقق تمامی اهداف از پای نخواهیم نشست.

قسام خاطرنشان کرده است که اگر ما گاهی اوقات تا حدودی شدت حملات خود را کاهش می‌دهیم، اما همیشه در سنگر وطن آماده نگهبانی و محافظت هستیم.
کد مطلب: 633713
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *