دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - 10 Dec 2018
 
۰
۱

تشکیل کمیسیون ویژه شفافیت در هیئت دولت

دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶
پس از تاکیدات رئیس جمهور در زمینه شفاف ‌سازی عمومی، مرکز بررسی های استراتژیک پیش نویس لایحه ای را در ماه گذشته با عنوان شفافیت به دولت ارائه داد.
تشکیل کمیسیون ویژه شفافیت در هیئت دولت
به گزارش جهان نيوز، روزنامه خراسان در بخش اخبار ویژه امروز خود نوشت: 

پس از تاکیدات رئیس جمهور در زمینه شفاف ‌سازی عمومی، مرکز بررسی های استراتژیک پیش نویس لایحه ای را در ماه گذشته با عنوان شفافیت به دولت ارائه داد اما پس از بررسی های صورت گرفته، به پیشنهاد یک مسئول داد ارشد اجرایی مقرر شده این لایحه پس از بازنگری توسط معاونت حقوقی رئیس جمهور، برای بررسی جامع آن با سازوکاری مناسب، در کمیسیون 7 نفره ویژه ای با عنوان "شفافیت" که توسط تعدادی از اعضای مهم اجرایی تشکیل می شود، بررسی و پس از ارسال مجدد به هیئت دولت، نهایی شود.

رای  قوه قضاییه با شکایت یک کارمند ساده 
پس از آن که یک کارمند پیمانی دادگستری در یکی از استان های محروم کشور به علت وجود تبصره ای در بخشنامه سال 1395 یکی از معاونت های مهم قوه قضاییه موفق به تبدیل وضعیت خود و استخدام رسمی نشد، به طرح شکوائیه ای علیه این بخشنامه اقدام کرد که پس از رسیدگی های تخصصی در این قوه، بالاخره طی روزهای اخیر این موضوع به نتیجه رسیده و تبصره مذکور به علت محروم کردن افراد از حق اجتماعی خود، ابطال شده است.
کد مطلب: 633679
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


م ج
Iran, Islamic Republic of
این همان اطاق شیشه ایی که دولت چند وقت شعار آن را می داد به این دولت وصال می ده؟