سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 19 Mar 2019
 
۰

جزئیات خرید ‌۱۰۰۰ میلیارد تجهیزات فرودگاهی

شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: امروز در هيچ فرودگاهی با چالشی که تغيير شرايط در روند کار اختلال ايجاد کند، مواجه نيستيم، خريدهايمان را در دو سال گذشته انجام داده‌ايم و امروز در حال نصب تجهيزات هستيم.
جزئیات خرید ‌۱۰۰۰ میلیارد تجهیزات فرودگاهی
به گزارش جهان نيوز به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، رحمت‌الله مه‌‌آبادی اظهار داشت: این شرکت توانست از فرصت پسابرجام بهترین بهره را ببرد، ‌ما برنده 10 هزار میلیارد ریالی برجام بودیم، زیرا از همان ابتدا رفع تحریم‌ها را موقت می‌دانستیم و امروز در هیچ حوزه فرودگاهی با چالشی که تغییر شرایط در روند کارمان اختلال ایجاد کند، مواجه نیستیم، همه خریدهایمان را در دو سال گذشته انجام داده‌ایم و امروز در حال نصب تجهیزات هستیم.
 
وی اظهار داشت: باید این موضوع را در نظر بگیریم که تحریم مدت زمان مشخصی دارد و قرار نیست ایران تا سال‌ها در تحریم باشد و ما نیز مؤلفه‌های قدرتی داریم که بتوانیم با استفاده از آنها در مقابل دشمنان بایستیم.

مه‌آبادی ادامه داد: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در دوران برجام توانست معادل 81 میلیون و 383 هزار و 738 یورو و 4453 میلیارد و 980 میلیون و 709 هزار و 508 ریال (در مجموع حدود 1000 میلیارد تومان) تجهیزات فرودگاهی در دو بخش داخلی و خارجی خریداری کند که این تجهیزات مربوط به ادارات کل ارتباطات و ناوبری، آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما، تجهیزات و سامانه های فرودگاهی، مرکز وارسیپروازی و خدمات هوایی، حراست و امنیت فرودگاهی می شود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها ‌با اشاره به قطعی برق استان تهران در برخی از ساعات طی یک ماه اخیر گفت: قطعی برق تهران برای فرودگاه‌ها اختلالی ایجاد نکرد، زیرا نیروگاه‌های پشتیبان برق فرودگاه‌ها را در مواقع قطع برق شهر تامین می‌کنند و خوشبختانه در این مدت در فرودگاه‌های استان تهران با خاموشی مواجه نبودیم.

وی ادامه داد: برق سامانه های حساس از سامانه پشتیبان UPS برخوردارند که مجال قطع برق را نمی‌دهند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد: به هر حال خوشبختانه در این مدت که برق مناطق تهران قطع می‌شد، قطعی برق مهمی در فرودگاه‌ها پیش نیامد و اختلالی در برنامه‌های پروازی ایجاد نشد.
کد مطلب: 633392
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *