سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 19 Mar 2019
 
۰

استقرار گنبد آهنین در نزدیکی «تل‌آویو»

شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
منابع عبری‌زبان از اقدام رژیم صهیونیستی در استقرار سامانه موشکی موسوم به گنبد آهنین در نزدیکی تل‌آویو خبر دادند.
استقرار گنبد آهنین در نزدیکی «تل‌آویو»
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم ، رژیم اشغالگر قدس سامانه موشکی گنبد آهنین را در منطقه غوش دان در نزدیکی تل‌آویو نصب کرده است.

بر اساس این گزارش، این اقدام رژیم صهیونیستی به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی امنیتی قرار دارد.این در حالی است که کارشناسان رژیم صهیونیستی با اشاره به ناکارآمدی سامانه پدافندی "گنبد آهنین" برای مقابله با موشک های مقاومت فلسطین اذعان کرده بودند که این سامانه بزرگترین فریبی است که منطقه به خود دیده است.

بر اساس گزارش سایت عربی 21، رژیم صهیونیستی شماری از سامانه های پدافندی گنبد آهنین را در اطراف مرز نوار غزه مستقر کرده است که قیمت هریک از این سامانه ها 50 میلیون دلار و قیمت هر یک از موشک های آن بی 70 تا 80 هزار دلار است.

ناظران معتقدند که تداوم شلیک موشک های مقاومت برملا کننده دروغ ارتش رژیم صهیونیستی درخصوص عملکرد موثر سامانه گنبد آهنین است. صدها موشک به سمت شهرک های اطراف نوار غزه شلیک شده که رژیم صهیونیستی درخصوص میزان تلفات اصابت این موشک ها سکوت اختیار کرده است. این امر تلاشی برای کتمان کردن عملکرد ناموفق سامانه گند آهنین است که رژیم صهیونیستی تبلیغات زیادی را در افکار عمومی خود برای آن انجام داده و این سامانه را به عنوان نجات دهنده صهیونیست ها از موشک های مقاومت فلسطین توصیف کرده است.
کد مطلب: 633278
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *