يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ - 24 Mar 2019
 
۰
۶

امام‌ جمعه‌ تهران: زیربار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم

جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱
امام‌جمعه موقت تهران گفت: کشور ما با جنگ روانی و اقتصادی دشمن روبه‌رو است، و عده‌ای دست به احتکار می‌زنند، بنابراین باید مجازات چنین افرادی را جدی گرفت.
امام‌ جمعه‌ تهران: زیربار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم
به گزارش جهان نيوز، آیت‌الله محمّد امامی کاشانی، امام‌جمعه موقت تهران، در خطبه‌های نمازجمعه امروز(۱۹ مرداد) در خطبه‌های نمازجمعه تهران با اشاره به احتکار برخی اقلام در بازار گفت: از قوه قضاییه تشکر می‌کنم که اعلام کرد با محتکرین برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: کشور ما با جنگ روانی و اقتصادی دشمن روبه‌رو است، و عده‌ای دست به احتکار می‌زنند، بنابراین باید مجازات چنین افرادی را جدی گرفت. در کشوری که در حال جنگ است و دنیای استکبار با آن در جنگ روانی و اقتصادی است.

امام‌جمعه موقت تهران با بیان اینکه قوه قضائیه و ریاست آن، در برخورد با این موارد جدی است، تصریح کرد: به تمام سودجویان می‌گویم که زندگی خودتان و زن و بچه خود را در دنیا و آخرت، سیاه نکنید.

وی ادامه داد: کشور در سایه امام زمان قرار دارد و از تمام این گردنه‌ها عبور خواهد کرد و پرچم آن به دست ولی عصر(عج) خواهد رسید.

امامی کاشانی با اشاره به اظهارات ترامپ گفت: آیا وجدان ایرانی این را می‌پذیرد که عده‌ای ماجراجو سر و صدا رو شروع کنند و یک عده هم فریب بخورند و عکس بگیرند و منعکس کنند.

وی ادامه داد: هدف دشمنان این است که فشار بیاورند تا ایران مذاکره کند. چه مذاکره‌ای؟ مذاکره‌ای که اهدافش را آنها در نظر گرفته‌اند، ایران زیر بار نمی‌رود و مواضع ما همان است که رهبر معظّم انقلاب اعلام کردند. اگر بر فرض محال هم مذاکره بشود آمریکا زیر آن می‌زند و بساط آن را بر هم می‌زند.

امام جمعه موقت تهران درباره دروغ گویی رئیس جمهور آمریکا گفت: به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از واشنگتن پست، ترامپ در روز بیش از هفت دروغ می گوید.

وی با استناد به سخنی از حضرت مسیح(ع) گفت: کسی که دروغ بگوید ارزش و بها ندارد. 

امامی کاشانی با بیان اینکه آمریکا با قدرت خود و صهیونیست‌ها با توطئه و آل سعود بدبخت با پول خود می‌خواهند دنیای اسلام را به هم بزنند، تصریح کرد: ما باید هوشیار باشیم و وحدت کلمه داشته باشیم. مسئولان، مردم و بخش خصوصی، باید وظایف خود را انجام دهند. 

امام جمعه موقت تهران، بیانات رهبر معظّم انقلاب مبنی بر تشکیل یک کارگروه چابک و فعّال درباره مسائل اقتصادی را مورد اشاره قرار داد و گفت: در شرایطی که در جنگ اقتصادی هستیم، این دستورالعمل رهبر انقلاب یک تکلیف است که مسئولان باید به آن عمل کنند.
منبع:فارس
کد مطلب: 633090
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


France
...
United States
...
Iran, Islamic Republic of
ما زیر بار مذاکره با آمریکا نمیرویم درعین حال زیر بار ندانم کاریها،گرانی های سر سام اور، سکوت محض آقایان ، عدم پاسخ به مطالبات مردمی هم نمیرویم. ما با افرادی که بنا دارند مردم را ازوضع موجود به کف خیابانها بکشانند قاطعانه برخوردوآنان را محکوم میکنیم ،ما مردم از حرف وسخن روسا ومدیران خسته شده ایم خواهش داریم در روبروی مردم ظاهر نشوید وحرف اضافه هم نزنید. رئیس اجرائی کشور گرانی ۱۷۰%دردوماه گذشته را تثبیت نمود . سبب گردیده که ریال ایران مشتی کاغذ پاره تلقی شود که گوشت فروشان درآن گوشت به مشتری میدهند .حرف وسخنهای شما موعظه چیها دردی را دوا نمی کند شما خودتان گفته اید آنها را که بالایند به زیر واینها که زیرند به بالا اما مثل اینکه سخنان شما عکس العمل جدی دارد که در حال حاضر ما دربازار بخوبی ملاحظه میکنیم ومی بینیم که فقرا فقیرتر واغنیا ء هرروز غنی تر .دنیای حقیقی جزاینست که ما می بینیم واولین ان نه این است که شما مارا به ان سمت هدایت می کنید .
Canada
...
ناصر
Iran, Islamic Republic of
نه شما دختر دم بخت داری نه حقوق 1.5 میلیون تومان سر ماه ونه تورم دارید...نه بیکاری فرزندان .............
Iran, Islamic Republic of
...