سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ - 26 Mar 2019
 
۰

نام جدید باشگاه گسترش فولاد مشخص شد

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز نام این تیم را به دُرپاد تغییر دادند.
نام جدید باشگاه گسترش فولاد مشخص شد
به گزارش جهان نيوز، با توجه به تغییر نام باشگاه گسترش فولاد به صنایع دُرپاد  در همین راستا مشخص شد این باشگاه لیگ یکی است و اصلا ارتباطی با تیم فوتبال گسترش فولاد، تیم لیگ برتری حاضر در رقابت‌های لیگ هجدهم ندارد.

نصیرزاده مدیرعامل گسترش فولاد درباره تغییر نام باشگاه گسترش فولاد به "صنایع درپاد" گفت: تغییر نام باشگاه گسترش فولاد به ماشین سازی تبریز قطعی است و این تیم در حال حاضر در لیگ برتر نیز حضور دارد و اصلا ارتباطی با باشگاه گسترش فولادی که  در لیگ یک است، ندارد.

او ادامه داد: باشگاه ماشین سازی که در لیگ یک حضور داشت در نهایت به گسترش تغییر نام داد و اکنون نام باشگاه گسترش فولاد به درپاد تغییر کرده و اصلا هر ۲ باشگاه گسترش فولاد که با تغییر نام مواجه شدند از هم جدا هستند و ارتباطی با یکدیگر ندارند؛ باشگاه گسترش فولاد تبریز، هم در ثبت شرکت ها و هم در کمیسیون ماده 5 نامش به ماشین سازی شهریار تبریز تغییر پیدا کرد و ماشین سازی لیگ یک به "صنایع درپاد"تغییر نام داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 632521
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *