سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 19 Mar 2019
 
۳
۱۴

سرنوشت دردناک یک دختر منافق در سنگرهای عراق

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۶
هوا هنوز روشن نشده بود که بچه‌ها زدند به خط مقدم عراق. ناگهان صدای جیغ، ناله وگریه‌ دخترکی از داخل سنگرهای عراقی به‌گوش رسید.
به گزارش جهان نيوز، حمید داودآبادی، رزمنده و نویسنده دفاع مقدس مطلبی در صفحه اینستاگرام خود با عنوان "معصومیت به غارت رفته" منتشر کرد.

اواخر زمستان۶۶عملیات والفجر10درغرب کشورجریان داشت.بچه‌ها به هرزحمتی بود،دوشکای دشمن راخفه کردند وبه‌دنبال فرارنیروهای عراق،ریختند توی سنگرها برای پاک‌سازی. بعضی‌شان که یک گوشه پنهان می‌شدند تابچه‌ها می‌خواستند نارنجک بیندازند توی سنگر، می‌پریدندبیرون و با التماس و ناله: الدخیل الخمینی، الدخیل الخمینی
و التماس که ما به‌درگاه خمینی تسلیم هستیم و به‌عنوان اسیر به عقب خط متتقل می‌شدند

هوا هنوز روشن نشده بود که بچه‌ها زدند به خط مقدم عراق. ناگهان صدای جیغ، ناله وگریه‌ دخترکی از داخل سنگرهای عراقی به‌گوش رسید. همه تعجب کردند. بااحتیاط کامل به ‌طرف سنگر رفتند؛ نزدیک که شدند، دیدند دختری حدودا 20 ساله، با احوالی زار و وضعیت ظاهری افتضاح، درون سنگر افتاده و گریه می‌کند.

خودش می‌گفت: "بچه‌ تهران هستم. یک هفته است که با هدایت و راهنمایی سازمان مجاهدین خلق خواستم از طریق کردستان به عراق بروم. می‌خواستم به ارتش آزادی‌بخش ملی مجاهدین بپیوندم تابه کشورم خدمت کنم.هفته‌ گذشته که خواستم از این منطقه بگذرم و بروم داخل عراق،گیر نگهبان‌های بعثی افتادم. هرچه بهشان گفتم من یک مجاهدم و باید بروم پهلوی نیروهای رجوی،آنها فقط خندیدند. هرچه التماس کردم من و شما هدف واحدی داریم، همه‌ می‌خواهیم حکومت ایران راسرنگون کنیم، به گوش‌شان نرفت.

یک هفته‌ تمام، من را دست ‌به‌دست و سنگر به سنگر به همدیگر پاس می‌دادند و هرکثافت‌کاری که می‌خواستند، بامن انجام دادند. شما را به‌خدا کمکم کنید. من دیگر داغان شدم. من همه‌ این کارها را به‌خاطر رهبران سازمان انجام دادم. من هدفم خدمت به خلق ایران بود."

از آن‌چه دخترک 20ساله‌ مجاهد تعریف کرد، بچه‌هاگریه شان گرفت. هرچه که بود، ناموس آنها هم حساب می‌شد. بغض بچه‌ها از بعثی‌هایش‌تر شد؛ ولی از دختری که رهبران منافقین خیلی بیش‌تر.که چرادختری جوان رابه بهانه‌ی مبارزه،ازتهران می‌کشند به میان جماعتی گردن کلفت و کثیف بعثی! مگر آنها شرافت وغیرت وناموس سرشان نمی‌شود؟

گذاشتند در همان سنگر بماند تا باروشن شدن کامل هوا، باماشین به عقب خط منتقلش کنند. ساعتی بعد بچه‌ها متوجه شدند سنگر خالی است و از دخترک خبری نیست. کمی آنسوتر، سیاهی‌ای داشت به‌طرف داخل خاک عراق می‌دوید. همان دختر مجاهد بود که با وجود تحمل آنهمه خفت، خواری و جنایت، امید داشت خود را به نیروهای مجاهدین در عراق برساند.

این‌که او موفق شد خود را به ارتش منافقین برساند، درجایی دیگر گرفتار جماعت دیگری از بعثیان شد و باز هفته‌ای را در سنگر آنان به‌پایان رساند، یا این‌که صدای رگباری ازآنسوتر به‌گوش رسید. دخترک دیگر نمی‌دوید! هم ازدست کثفتهای بعثی راحت شد هم از دست رهبران پلید و بی شرف مجاهدین.

کد مطلب: 632399
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
با اين بچاب بچاپ فكر ميكني اتفاقي بيفتد كساني پيدا ميشود بروند فداي اقا زادها بشوند تا اينها غارت كنند حتما نه ولي راه داره اول بايد اين جماعت خاين را كنار زد و بعد رفت .اولويت برخورد با اين نيرنگ بازان است
Iran, Islamic Republic of
نمیدانم چرا از نگاه منافقین همیشه یاس و ناامیدی میبینم. اگر یک منافق را بین ده نفر بگذارند باز هم از نگاهشان میتوانم تشخیص بدهم.
حالت صورت و حالت نگاهشان را به خوبی تشخیص میدهم. یاس ، ناامیدی ، سکوت و بی روحی.
نمیدانم اثرات نفاق است یا تحت تاثیر انزوای شدید و جو بشدت خفقان آور کمپ هایشان است.
به هر حال آدم هایی بودند که عمرشان را در کمپ های منافقین تلف کردند.
Iran, Islamic Republic of
بفرمایید: آدم نبودند آنهایی که عمرشان را در کمپ های منافقین تلف کردند.
لقمان
Iran, Islamic Republic of
من که اینارو می بینم به هوش و فکرم امیدوارم تر می شود.
Iran, Islamic Republic of
مرسی. موافقم.
سید حسین
Iran, Islamic Republic of
شاید با دیدن عملکرد انسانی و شرعی رزمندگان متوجه اشتباه خودش شده و توبه کرده است و روی برگشتن نداشته
نخواسته این لکه ننگ بر دامان خانواده خودش بنشیند
در همین جنگ سوریه بارها اخباری این چنین از خودکشی دختران رسید
Iran, Islamic Republic of
حسن ظن اینجاها ...!
بنا بر نقل بالا همچنان در فکر باطلش جولان ...
Iran, Islamic Republic of
چطور گول خوردن؟! حال بهم زنی تفکر منافقین، خیلی خیلی واضحه که!
Iran, Islamic Republic of
وقتی به دل کسی مهر زده میشه... دیگه نمیتونه حق رو بفهمه
همین الان هم قصه این افساد طلبها و غربگراها همینه... میبینند و میشنوند... اما مسخ شده اند
Iran, Islamic Republic of
مرگ بر منافقین حرامزاده و مرگ بر بعسی های کسیف
Iran, Islamic Republic of
بعثی های کثیف
م. ناظر
Romania
با کمال تأسف متنی سرشار از غلطهای املایی و انشایی و مفهومی که اصلِ مطلبِ پلیدیِ نفاق را گنگ و ضایع کرد.
خیاوی
Iran, Islamic Republic of
بعنوان یک رزمنده فقط وقتی میگن ارتش بعث خیلی دلم میگیره واحساس میکنم خون شهدا به نوعی پایمال میشه چراکه درسته فرماندهی ورده های بالای ارتش عراق ازحزب بعث بودن ولی دربدنه ارتش وخطوط مقدم شاید فقط ده درصد بعثی بودن !!چراندانسته وسیاست بازانه حقیقت جنایت برخی از عراقیهارو کتمان میکنید ؟ اونایی که درجنگ بودن میدونن که کلاه قرمزهای عراقی بعثی بودن واکثرا فرمانده وغیره ومابقی عراقیهای عادی بودن وخیلی هم خشن !حداقل بگویید به زور وتهدید تا دل رزمنده ها وشهدادردنیاد
Iran, Islamic Republic of
ممنونم جهان نیوز