يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ - 25 Aug 2019
 
۰

آخرین اخطار کمیته اخلاق به علی کفاشیان

يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به نایب رئیس فدراسیون فوتبال بابت پرونده حق پخش تلویزیونی بازی های مقدماتی جام جهانی آخرین اخطار را داد.
آخرین اخطار کمیته اخلاق به علی کفاشیان
به گزارش جهان نيوز، پرونده ناپدید شدن حق سیگنالی که در زمان ریاست فدراسیون علی کفاشیان با یک شرکت تایلندی به نام MP&silva بسته شده همچنان در کمیته اخلاق باز است و هنوز تکلیف این پرونده و پولی که معلوم نیست به حساب چه کسی واریز شده مشخص نیست.
 
در این مدتی که کمیته اخلاق به این پرونده ورود کرده است علی کفاشیان و عباس ترابیان در چند نوبت در کمیته اخلاق حاضر شده اند و در آخرین جلسه ای که گذشت قرار بر این شده بود که نایب رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه بعدی مدارک خود را تحویل کمیته اخلاق دهد.

در همین راستا کمیته اخلاق تا روز چهارشنبه هفته جاری به علی کفاشیان فرصت داده است تا آخرین دفاعیات خود را بابت پولی که به دست فدراسیون فوتبال نرسیده انجام دهد.

حق پخش مذکور مربوط به بازی های مقدماتی جام جهانی 2014 است و به دلیل تحریم ها فدراسیون طی توافقی با شرکت تایلندی شماره حساب یک فرد معتمد در تایلند را به آنها می دهند تا پول از این طریق به دست فدراسیون برسد و درحالی که شرکت فوق مدعی است که این پول را پرداخت کرده اما کفاشیان و ترابیان مسئولان وقت آن زمان فدراسیون مدعی هستند که چنین پولی به دستشان نرسیده است. 

باید دید تا روز چهارشنبه کفاشیان چه دفاعیاتی از خود به کمیته اخلاق تحویل می دهد.
 
منبع: فارس
کد مطلب: 631934
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *