پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - 17 Oct 2019
 
۰
۲

دشمن روی اعتراضات به‌حق مردم موج سواری میکند

پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتراض بحق مردم و موج سواری منافقین باید از هم جدا شود، گفت: خط کارگران از معاندان نظام بدون تردید جداست.
دشمن روی اعتراضات به‌حق مردم موج سواری میکند
به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام احمد سالک با بیان اینکه درباره اعتراضات اخیر کارگران اصفهانی دو بحث داریم، یک بحث اعتراضات بحق مردم و دیگری موج سواری بیگانگان است، اظهار داشت: اعتراضات بحق مردم باید از طریق دستگاه‌های اجرایی و دولتمردان حل شود. بحث‌هایی مانند گرانی، مواد اولیه، بانک‌ها و بحث‌هایی از این قبیل که مانع رشد تولید ملی و اشتغال و کسب وکار می‌شود باید از طریق دستگاه‌های داخلی حل و فصل شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های داخلی می‌توانند مشکلات را حل کنند، ادامه داد: چرا نارضایتی را به وجود می‌آورند تا اینکه تبدیل به تظاهرات شود و بیگانگان موج سواری کنند؟! مثلا درباره این وضع آشفته ارز، دولت باید از ابتدا ارز را مدیریت می‌کرده، ولی آن را رها کرده است، یا حجم عظیم نقدینگی که دولت باید آن را باید به سمت تولید ملی جهت بدهد، رهاست. این نقدینگی به بازار سکه وارد می‌شود و آثار وضعی آن بر کشاورزی و صنعت و لبنیات تاثیر می‌گذارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه منافقین بر روی اعتراضات موج سواری می‌کنند، اظهار داشت: شعار‌هایی که داده می‌شود را منافقین از طریق رسانه‌های بیگانه طراحی می‌کنند. اعتراض بحق مردم و موج سواری منافقین باید از هم جدا شود.

وی با بیان اینکه اعتراضات کارگران اصفهانی به سه عامل قطعی برق، مواد اولیه و گرانی اختصاص داشت، گفت:، ولی این اتفاقات سبب شد که دیگران که جریان نفوذ هستند بر این قضیه موج سواری کنند و این نگران کننده است.
سالک ادامه داد: مردم ما صاحب بصیرت هستند و قدرت تشخیص دارند، ما شنیدیم که همانجا هم برخی که شعاره‌های هنجارشکن دادند و مردم با آن‌ها مقابله کردند.

وی درباره راه حل برون رفت از مشکلات گفت: مسئولان و مدیران محترم مورد به مورد مسائل را پیگیری کنند و آن‌ها حل فصل کنند. البته یک سری از واقعیت‌ها وجود دارد، ما مشکلات برق داریم که باید حل و فصل شود، کمبود آب داریم و باید با آن سازش کرد. یعنی یک واقعیت‌هایی هم در جامعه هست، ولی بسیاری از آن هم خود تحریمی است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما دو بحث داریم، نخست بحث مطالبات مردم از دستگاه‌های ذی‌ربط شامل دستگاه قضا، دولت و مجلس؛ این‌ها مطالبات بحقی است و باید به آن‌ها پاسخ مثبت داد و یک بحث این است که بیگانگان از این اعتراضات خیابانی سوءاستفاده می‌کنند. این‌ها را باید از هم جدا کرد، زیرا خط کارگران بی تردید از معاندان جداست و مردم ما مردم فهیمی هستند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 631374
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
حاج آقا در ممالک دارای سیاست پیشرفته افرادی شاخص وجود دارند که با برنامه مدون همیشه سیاست های اجرایی را پایش می کنند و در آغاز شکست های دولت حاکم، مبارزه منطقی حساب شده ای را بری برکناری دولت شروع می کنند و جهت اعتراض مردم همیشه بطور منطقی متوجه فرد ناتوان می شود. اینجا ماشاالله نماینده های لیستی و وزاری با تاریخ مصرف قیامت همه در خواب خرگوشی منافع خود و خانواده، فقط اتهام پراکنی می کنند و آنها که برنامه شورش دارند از این فرصت باد آورده بهترین استفاده را می کنند.
Iran, Islamic Republic of
دشمن یا دشمن؟