دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 3 Aug 2020
 
۱
۱

السیسی به بحث و جدلها درباره معامله قرن پایان داد

دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب: 630552
نماینده پارلمان مصر اعلام کرد: مواضع روز گذشته السیسی درباره معامله قرن به بحث و جدل ها در این باره پایان داد.
السیسی به بحث و جدلها درباره معامله قرن پایان داد
به گزارش جهان نيوز به نقل از اسپوتنیک، محمود اسماعیل نماینده پارلمان مصر اعلام کرد: مواضع روز گذشته السیسی درباره معامله قرن به بحث و جدل ها در این باره پایان داد.

وی افزود: مواضع السیسی بهترین دلیل بر این است که معامله قرن نزد مصر جایی ندارد و بحث و جدلها درباره آن پایان یافت. اینکه سیسی بیان کرد که مصر بر تشکیل کشور فلسطین بر اساس مرزهای سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی تاکید دارد و این با اخبار منتشر شده درباره اینکه مصر از قدس دست شسته است و آنچه درباره معامله قرن و نقش مصر در آن گفته شده، در تضاد است.

اسماعیل تاکید کرد: موضع مصر درباره فلسطین ثابت است و تغییر نکرده است. مصر حامی حق ملت فلسطین در تشکیل کشور مستقل در داخل اراضی۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی است. مصر از حمایت ملت فلسطین دست برنداشته است و  حمایت همه جانبه ای از آن انجام می دهد.

شایان ذکر است که السیسی روز گذشته گفته بود که موضع مصر درباره فلسطین غیرقابل تغییر است و قاهره حامی تشکیل کشور مستقل فلسطین براساس اراضی ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی است. وی اعلام کرده بود که بحث معامله قرن بیشتر رسانه ای است تا سیاسی.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
آره خوب مصر حامی فلسطینه! فقط گذرکاه ناقابل رفح را یازده ساله روی فلسطینیان مظلوم غزه بستیم تا مردمش از گرسنگی و کمبود دارو نابود شن!