دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 8 Mar 2021
 
۰

نقوی‌حسینی: اختلاف در درون دولت وجود دارد

سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب: 629127
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: دولت در شرایط فعلی کشور باید یکپارچه و متحد باشد.
نقوی‌حسینی: اختلاف در درون دولت وجود دارد
به گزارش جهان نيوز، سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین با اشاره به زمزمه‌های مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر اختلاف جهانگیری معاون اول رئیس جمهور رئیس دفتر رئیس جمهور، اظهار کرد: این موضوع را از طریق رسانه‌ها شنیدیم، اما صحت و سقمش را پیگیری نکردیم که ببینیم واقعیت چیست، اما ظواهر امر نشان می‌دهد اختلافاتی در درون دولت وجود دارد.

وی افزود: در شرایط فعلی همه باید متحد و هماهنگ کار کنند، هم بین قوا باید همدلی وجود داشته باشد هم بین مردم با قوا و بالعکس باشد.

نقوی‌حسینی تصریح کرد: دولت در شرایط فعلی باید یکپارچه باشند، اگر اختلاف بین تیم دولت وجود داشته باشد، انرژی و توانش کم خواهد شد و قادر نخواهد بود به مشکلات بپردازد، به هیچ عنوان تأئید نمی‌کنم.

نماینده مردم ورامین درباره عدم ترمیم کابینه از سوی دولت اظهار کرد: یکی از مطالبات جدی مجلس همین ترمیم کابینه است، همچنین مردم انتظار دارند که در حوزه هایی که نیاز به ترمیم وجود دارد ، دولت تغییراتی را اعمال کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *