کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شناسایی و دستگیری جاعل ارزی

31 تير 1397 ساعت 16:28

رئیس پلیس آگاهی ناجا از شناسایی و دستگیری جاعل ارزی در یکی از استان‌های کشور خبر داد و به مردم توصیه کرد: در صورت نیاز ارز را از مبادی رسمی تهیه کنید.


به گزارش جهان نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی  رئیس پلیس آگاهی کشور در حاشیه نشست تخصصی بررسی راهکارهای مقابله با قاچاق و اخلال در بازار ارز اظهار داشت: مبارزه با جرایم اقتصادی به ویژه قاچاق ارز را از ابتدای امسال تشدید کرده ایم و این روند با قوت ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این نشست تخصصی با هدف تبیین عملکرد گذشته و برنامه ریزی برای اقدامات پیش رو برگزار شده است، افزود: امسال هم در بحث مبارزه با جرایم اقتصادی به ویژه ارز توفیقاتی داشتیم و تعدادی از مخلان بازار سکه و ارز شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی کشور با توصیه به متقاضیان ارز، عنوان کرد: مردم عزیز باید ارز را از مبادی رسمی تهیه کنند و بر روند بازار آزاد دامن نزنند.

سردار مقیمی با اشاره به شناسایی و دستگیری افرادی که در یکی از استان ها اقدام به توزیع ارز جعلی می کرد، گفت: مردم از مراجعه به اماکن و مراکزی که برای توزیع ارز قانونی نیست، جدا خودداری کنند؛ متأسفانه در مواردی شاهد بودیم که ارزهای جعلی تحویل و ارائه شده است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در خاتمه تأکید کرد: قطعا پلیس با اخلالگران بازار ارز و سکه به طور قاطع برخورد می کند و لازم است مردم نیز در این راستا هوشیارانه عمل کنند.


کد مطلب: 628658

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/628658/شناسایی-دستگیری-جاعل-ارزی

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com