دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 Mar 2019
 
۱

برج ساز مشهور تهرانی به اعدام محکوم شد

يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
آقای «د» بسازبفروش مشهور که درآمد مناسبی هم داشت به دلیل طمع پول زیادتر به قاچاق مواد مخدر شیشه روی آورد و باعث متلاشی شدن خانواده شد.
برج ساز مشهور تهرانی به اعدام محکوم شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از فردا، آقای «د» بسازبفروش مشهور که درآمد مناسبی هم داشت به دلیل طمع پول زیادتر به قاچاق مواد مخدر شیشه روی آورد و باعث متلاشی شدن خانواده شد.

بنابراین گزارش خانمی در مقابل قاضی گل آور رئیس شعبه ۲۶۴ مجتمع قضایی خانواده گفت: همسرم بسازبفروش مشهوری بود و درآمد مناسبی داشت به طمع کار کمتر و پول زیادتر به قاچاق موادمخدر روی آورد و در اولین قاچاقش از وی حدود ۱۵ کیلوگرم شیشه کشف شد که به اعدام محکوم شده است.

اکنون هفت سال از زندانی شدنش می‌گذرد و من دیگر تحمل سختی‌های زندگی را ندارم و درخواست طلاق دارم و می‌خواهم مسئولیت دو فرزندم را نیز به خانواده همسرم واگذار کنم.

این خانم در حالی که اشک می‌ریخت ادامه داد: هم خانواده خودم و هم خانواده همسرم از من خواسته اند که صبر کنم، ولی دیگر طاقتم سرآمده و نمی‌توانم ادامه دهم چرا که همسرم پیش از زندانی شدن تمام اموال و املاکش را به نام خانواده خودش کرده است و من به پرستار فرزندان با حقوق ماهیانه بسیار کم تبدیل شده ام.

قاضی گل آور پس از شنیدن درخواست زن و بررسی مستنداتش پرونده را به داوری ارجاع داد.
 
 
کد مطلب: 628559
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *