يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - 15 Dec 2019
 
۰

الازهر قانون نژادپرستانه کشور یهود را محکوم کرد

شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۹
کد مطلب: 628174
دانشگاه الازهر مصر تصویب قانون نژاد پرستانه «کشور-ملت یهود» در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) را محکوم کرد.
الازهر قانون نژادپرستانه کشور یهود را محکوم کرد
به گزارش جهان نيوز به نقل از العالم، الازهر در بیانیه ای اعلام کرد که این موضوع ماهیت رژیم اشغالگر را نشان می دهد.
در این بیانیه تاکید شده است که این گونه اقدامات حلقه جدیدی از قانون شکنی ها و تعرض رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است که با بیانیه منحوس بالفور (تشکیل رژیم جعلی اسرائیل) آغاز شد و با تصمیم اخیر آمریکا در به رسیمت شناختن قدس به عنوان پایتخت این رژیم، مسیرخطرناکی را در پیش گرفت.

الازهر تاکید کرد که فلسطین قابل معامله نیست و با وجود ادیان و طوایف مختلف آن، این سرزمین به مردم فلسطین تعلق دارد. در بیانیه الازهر آمده است که این گونه اقدامات نژاد پرستانه برابر مقاومت و فداکاری های مردم فلسطین و پافشاری آنها بر حقوق خویش برای تشکیل کشوری مستقل به پایتختی قدس شریف، به شکست خواهد انجامید.

مجلس نمایندگان رژیم صهیونیستی موسوم به کنست روز پنجشنبه قانونی نژادپرستانه موسوم به «کشور-ملت یهود» را تصویب کرد که سرزمین فلسطین را متعلق به یهودیان می داند. 

به موجب این قانون سرزمین فلسطین وطن تاریخی ملت یهود تلقی و در آن تاکید شده است که فقط یهودیان حق تصمیم گیری درباره این سرزمین را دارند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *