کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مشتریان جدید مدافع استقلال

24 تير 1397 ساعت 16:57

در حالی که ترابوزان اسپور اصلی‌ترین متقاضی به خدمت گرفتن سید مجید حسینی معرفی شده بود، حالا از دو تیم اسپانیایی و انگلستانی هم بعنوان آفرهای جدید وی یاد می‌شود.


به گزارش جهان نیوز، یکی از دغدغه‌های بزرگ باشگاه استقلال در ایام نقل و انتقالات سید مجید حسینی و حفظ او برای فصل آینده در این تیم است. این موضوع آنقدر برای این باشگاه اهمیت دارد که حاضر شدند با گرو گرفتن پاسپورت این بازیکن چالش بزرگی را به جان خریده اما او را حفظ کنند. در همه روزهای گذشته باشگاه ترابوزان اسپور اصلی ترین گزینه انتقال سید مجید حسینی معرفی می‌شد و حتی رسانه‌های نزدیک به این باشگاه نیز این موضوع را تایید کرده‌اند.

ترابوزان تنها باشگاه خارجی نیست که خواهان به خدمت گرفتن مدافع جوان و ملی پوش آبی پوشان است که در جام جهانی نیز بازیهای درخشانی از خود به نمایش گذاشت.

پیگیری‌ها در این خصوص نشان می‌دهد حسینی پیشنهاداتی جدی از دو باشگاه از کشورهای انگلستان و اسپانیا دارد که بیشتر از ترابوزان به این دو پیشنهاد بعنوان آفرهای اصلی ترانسفرش نگاه می‌کند. شاید اگر امکان انتقال حسینی به انگلستان و اسپانیا فراهم نشود او ترجیح دهد به جای انتقال به ترابوزان اسپور کارش را برای فصل بعد در استقلال ادامه دهد. 

منبع: مهر


کد مطلب: 627102

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/627102/مشتریان-جدید-مدافع-استقلال

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com