سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 20 Aug 2019
 
۰

ضرورت بازسازی مسجد جامع ساری

جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
رئیس شورای شهر ساری بر بر ضرورت بازسازی آن از سوی همه ارگانها، نهادهای مرتبط و بویژه دو سازمان اوقاف و امور خیریه و میرات فرهنگی و گردشگری تاکید کرد.
به گزارش جهان نيوز، به نقل از ایلنا، سید مسعود مدینه،رئیس شورای شهر ساری در بیانیه ای  با اظهار اندوه و تاسف به خاطر حادثه فرو ریختن مسجد جامع ساری براثر آتش سوزی که نماد شکوهمندی از تاریخ پر افتخار این شهر و جلوه تابناکی از فرهنگ و تمدن اسلامی بود بر ضرورت بازسازی آن از سوی همه ارگانها، نهادهای مرتبط و بویژه دو سازمان اوقاف و امور خیریه و میرات فرهنگی و گردشگری تاکید و تلاش های مهدی عبوری شهردار ساری به خاطر حضور سریع در محل حادثه و مدیریت میدانی تیم های امدادی تشکر کرد.

مدینه با تقدیر از تمام نیروهای امدادی بویژه سازمان آتش نشانی شهرداری مرکز استان و نیز شهرهای بابل، قائمشهر، نکا و بهشهر اظهار داشت:حضور به هنگام و تلاش بی وقفه آنان باعث مهار حجم وسیع و گسترده آتش شد و اگر مدیریت میدانی شهردار و تلاش آتش نشانان نبود بی تردید ابعاد فاجعه چنان وسعت می یافت که بازار نرگسیه، میدان ساعت و محدوده هایی فراتر در آتش می سوخت.

وی در ادامه همچنین با تقدیر از واحدهای مختلف شهرداری ساری و خدمات شهری اظهار داشت: این واحدها بلافاصله پس از اطفای حریق در محل حادثه حضور یافته و برای پاکسازی و محو آثار غمبار آتش سوزی که قلب هر نظاره گری را به درد می آورد اقدام کردند تا پس از تعطیلات آخر هفته و آغاز به کار در هفته پیش رو از حزن جان کاه شهروندان بکاهند.
کد مطلب: 626596
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *