شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 16 Feb 2019
 
۱
۱

صدیقی: در کشور یک نفر باید حرف آخر را بزند

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
باید در کشور یک محور و یک حرف باشد، نباید هرکسی از راه می‌رسد مدعی باشد، باید قبول کنید که آخرین حرف را باید یک نفر بزند.
صدیقی: در کشور یک نفر باید حرف آخر را بزند
به گزارش جهان نيوز، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در جلسه آسیب اجتماعی که امروز (چهارشنبه) در استانداری تهران برگزار شد، اظهار کرد: اولین مساله در جامعه ایمان و اعتقاد است و رمز پیروزی پیامبران در دنیا داشتن ایمان و اعتقاد به خداوند بوده است.

وی افزود: پیامبر(ص) ۱۳سال در مدینه مردم را به باور خداوند راهنمایی کردند. اگر می‌خواهیم در مدیریت صادق، امین و واقع بین باشیم، باید ایمان را در خود پرورش دهیم.

صدیقی گفت: خداوند در قرآن به پیامبر(ص) دستور دادند که در حرف عمل نیز باید باشد، بعد از برنامه باید عمل مجاهدانه داشته باشیم، برای اینکه در عمل نیز متحدانه عمل کنیم، نباید خود را رها کنیم. اجازه دهید مردم عملتان را ببینند تا مشکلات حل شود.

وی ادامه داد: برای پیشبرد عمل باید شتاب داشته باشید، کار امروز را به فردا نیندازید.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: کار اگر کیفیت نداشته باشد، مانند این است که در جاده سازی و سدسازی زیاده روی کنیم که این نوعی مردم فریبی برای پیشبرد اهداف است.

وی ادامه داد: شما برای پیشرفت در کار و جامعه به تنهایی نمی‌توانید پیش بروید، باید اتحاد و انسجام در کار‌های سیاسی و جناحی باشد، همه باید باهم باشند.

صدیقی گفت: باید در کشور یک محور و یک حرف باشد. نباید هر کسی از راه می‌رسد مدعی باشد. باید قبول کنید که بدون اتحاد کاری از پیش نمی‌رود، قبول کنید آخرین حرف را باید یک نفر بزند.

وی افزود: هرکسی در مقابل پرچم وحدت قد علم کند، وحدت را به دو قطبی گری تبدیل می‌کند.

امام جمعه موقت تهران گفت: اعتماد به خداوند سبب ساز است و باید با امید، اخلاص، توکل، ایمان، وحدت و ولایت مداری کشور را به پیش ببریم.
کد مطلب: 626332
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Switzerland
بله من هم قبول دارم که یکی بالاخره حرف اخر را بزنه و البته مسئولیت حرفش و تصمیماتش را هم به عهده بگیرد.