سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 19 Feb 2019
 
۱
۲۵
پس لرزه‌های کودتا در حزب کروبی

منتجب نیا به حضرتی: قائم مقامی‌تان جعلی است/ به زودی پرونده فساد مالی و اخلاقی برخی اعضا را به اطّلاع عموم خواهیم رساند!

يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰
دفتر رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در بیانیه‌ای به انتخابات اخیر شورای مرکزی این حزب که در آن الیاس حضرتی به عنوان قائم مقام جدید انتخاب شد، واکنش نشان داد.
منتجب نیا به حضرتی: قائم مقامی‌تان جعلی است/ به زودی پرونده فساد مالی و اخلاقی برخی اعضا را به اطّلاع عموم خواهیم رساند!
به گزارش جهان نيوز، دفتر حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در بیانیه‌ای به انتخابات اخیر شورای مرکزی این حزب که در آن الیاس حضرتی به عنوان قائم مقام جدید انتخاب شد، واکنش نشان داد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

جناب آقای الیاس حضرتی
مدیر مسئول محترم روزنامه اعتماد

با سلام
جنابعالی در مصاحبه خود با روزنامه اعتماد مورخ 16/4/97 و خبرنگار زهیر موسوی مطالبی بیان کردید که بخشی از آن خلاف واقع و توهین آمیز است. لذا طبق قانون مطبوعات در اولین شماره روزنامه و در همان صفحه با همان تیتر این توضیحات را درج نمایید:

«در جلسه شورای مرکزی مورخ 15/4/97همه ی اعضاء به جز یک نفر به قائم مقامی جنابعالی رأی دادند و تعداد مخالفان آن رأی در حزب، از 7 یا 8 نفر تجاوز نمی‌کند که آن هم طبیعی است.»

جلسه مزبور از تعداد 61 نفر اعضاء اصلی و علی البدل شورای مرکزی زمان رأی‌گیری فقط تعداد 25 نفر صاحب رأی حضور داشتند که جلسه رسمی نبوده و مصوّب آن فاقد اعتبار است، ضمن آنکه به دلایل متعدد آن جلسه غیرقانونی و کودتاگونه بوده و نمی‌توان آن را جلسه حزبی نام گذاشت و لذا 36 نفر از اعضاء اکثراً تعمّداً شرکت نکردند چون آن را غیرقانونی می‌دانستند.

«منشاءِ اختلافات در حزب اعتماد ملّی عضویت در شورایعالی سیاست گذاری بود». این سخن نیز دروغ محض است چون در شورای مرکزی مصوّب شد با آن شورا و شورای هماهنگی اصلاحات تعامل شود امّا با حفظ هویّت حزبی، متأسفانه علی رغم حضور قائم مقام محترم حزب و دو تن دیگر در آن شورایعالی بدلیل خودباختگی و مقهور شدن تعداد 4-5 نفر عضو شورای مرکزی در برابر شخصیت‌ها و احزاب دیگر و تأکید اکثریت شورا بر حفظ استقلال حزب، این اختلاف شدت گرفت.

البته آغاز اختلافات در حزب اعتماد ملی، بازگشت یکی از اعضاء از خارج کشور و آزادی دو تن از اعضاء شورا از زندان بود که بسیار جای تأمّل و تأسّف است.

«استعفای دبیرکل بدلیل مخالفت آقایان …. بود»؛ حتماً فراموش کرده اید که استعفای دبیرکلّ پس از کشف مرحله اوّل کودتای آن چند نفرعلیه دبیرکل و قائم مقام او بود نه اختلافات دیگر!

«شورای اجرائی را جایگزین قائم کردند» این کلام هم از اکاذیب روشن است چون پس از آنکه قائم مقام محترم، ریاست شورا را نپذیرفت، ضمن تأکید دبیرکل بر قائم مقامی وی به آن شورا مأموریت اجرایی داده شد که متأسفانه ناکام ماند و در اداره امور به خصوص مدیریت کنگره ریوائی به بار آورد.

«در لحظات پایانی کنگره افرادی می خواستند جلسه را بر هم بزنند….»؛ همه حضّار کنگره شاهد بودند که جنابعالی و چند تن از آن حلقه ی خاص تأکید بر ممانعت از رأی گیری برای شورای مرکزی بین نامزدهای عضویت در شورا داشته و در میان حدود 2000 نفر اکثراًغیر حزبی برای إبقاءِ شورای مرکزی یازده ساله با قیام و قعود رأی گیری باطل و غیرقانونی بلکه مسخره آمیز کردید که مورد اعتراض اعضاءِ رسمی حزب واقع شد و دوستان شما با توسّل به فحّاشی، هتّاکی، و حتی ضرب و جرح خواستند به مقصود خود برسند که موفق نشدند و شکست مفتضحانه ای خوردند و هم اکنون تأیید یا ابطال وصل کنگره در کمیسیون ماده 10احزاب مورد تردید می باشد و در هر حال باید کنگره قانونی دیگر تشکیل شود و در آن، افراد شایسته برای عضویّت شورای مرکزی انتخاب شوند.

«از طرفی آقای منتجب نیا نیز تا امروز 4 بار استعفا داده اند»؛ این حرف درست است منتهی هر استعفایی از نامبرده بدنبال یکی از چهار کودتای حزبی دوستان شما بوده است که مکمّل آنها در 15/4/97صورت گرفت و در هر نوبت، دبیرکل محترم با استعفای ایشان مخالفت کرده است.

«اختلاف بین دفتر سیاسی و قائم مقام»؛ حتماً اطلاع دارید که قائم مقام محترم از سال 95 ریاست دکتر ابوالحسنی بر دفتر سیاسی را پایان یافته اعلام کرد و لکن شما و دوستانتان با دعوت از افراد همفکر خود به طور غیرقانونی تاکنون این دفتر را برای طرّاحی کودتاها فعّال نگه داشته‌اید!

«من در آن زمان در میان کار قرار داشتم»؛ این جمله نیزخلاف واقع است زیرا حضرتعالی از ابتدای فعال نگه شدن مجدد حزب محور اختلافات و توطئه‌ها بوده و در صدد تصاحب قائم مقامی سپس دبیرکلی حزب بوده‌اید که با چهارمین کودتا به بخش اول دست یافته اید!

«برخی نهادهای بیرونی…»؛ آنچه مسلّم است چند نفر بازگشته از خارج و آزاد شده از زندان، آتش بیار اختلافات بوده اند و بارها از افراد و احزاب تندرو و ساختارشکن پیام هایی به آنان ابلاغ شده است و اخیراً تشکیل جلسه غیرقانونی 15/4/97و انتخاب قائم مقام جعلی به دستور آن افراد بوده است! و باید رمز آزادی و بخشودگی محکومیت چندین ساله برخی افراد گشوده شود و مأموریت آنها در خارج و داخل کشور مشخص گردد.

حضرتعالی به موفقیت حزب در انتخاب شهردار تهران اشاره کرده و آن را دلیل اثرگذاری و توفیق این حزب دانستید! ای کاش به معاملات و قرار و مدارهای پشت صحنه با افراد و احزاب تندرو برای رسیدن به این پیروزی و نیز ستاد تقسیم غنائم مسئولیت های شهرداری بین دوستان و همفکران خود یا مافیای دلّالی پُست‌ها و وعده‌هایی که در زمان دعوت به کنگره و نیز شورای مرکزی اخیر به افراد داده شده است و همچنین افرادی که به ناحق و بدون شرائط لازم در مسئولیت‌های گوناگون شهرداری اخیراً منصوب شده‌اند اشاره می‌فرمودید و در صورت لزوم نام افراد را همراه با سوابق و پرونده فساد مالی و اخلاقی آنها به اطّلاع عموم خواهیم رساند.

والسّلام
دفتر رسول منتجب نیا – قائم مقام حزب اعتماد ملّی
کد مطلب: 625647
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


قایم مقامی دشمن انقلاب و نظام واقعا مایه شرم و خجالت است
United States
... مملکت را ازبین بردید . همه بیکار شدن . تمتام بازرگانیها دارند می بندن و کلی ادم بیکار داره به مملکت اضافه میشه و شما نشستید اینجا حرف مفت میزنید .
Iran, Islamic Republic of
دعوا بر سر هیچ برسر توهم
Iran, Islamic Republic of
قدرت طلبی جریان موسوم به اصلاحات
وحید
United Arab Emirates
حاجی دو ساعت رفتی خوابیدی جاتو گرفتن
تو اون حزب گویا این نوع حرکات مسری هست
Iran, Islamic Republic of
چنگ و ناخن زدن اصلاح طلبان به چهره هم برای قدرت
Iran, Islamic Republic of
الیاس حضرتی زورش بیشتره؟
United Kingdom
مشعل قدرت طلبان به قدرت طلبان
United Kingdom
اللهم اشغل القدزت طلبان بالقدرت طلبان
Iran, Islamic Republic of
خب اینو فارسی بگو ...
32 سال حکومت داری اصلاح طلبان
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبا برای به قدرت رسیدن حاضرند هرکاری کنند. حتی شمشیرکشیدن بر روی رفقای قدیمی
خیلی جالبه اکثرپست های حکومت هم دستشونه. بالاخره مانفهمدیم حکومت دست کیه؟!!!
م. ناظر
Iran, Islamic Republic of
...
ولی
Iran, Islamic Republic of
گل بود به سبزه نیز اراسته شد؟اقای منتجب نیا اقای حضرتی قائم مقامی حزب که هیچ چیز جز درد سر ندارد اینطور شما به ان چسبیده اید از پست های ثروت و قدرت دار چگونه می گذراید؟
دیرفهم
Iran, Islamic Republic of
دبیرکل حزب اعتماد ملی کیه (شپش چیه) که حالا قائم مقامش کی باشه(کله پاچش چی باشه) و آقایون باورشون شده و سر ریاست بر پستهای توهمی ومجازی دعواشونه!!؟
محتشم
United States
عجب اسم با مسمائى دارى داداچ ! يه ذره ادب هم اگه ميداشتى نور على نور بود !
دیرفهم
Iran, Islamic Republic of
عرضم به خدمت آقای با ادب!!! ، شما سنگ کسی رو به سینه میزنی که در فتنه ۸۸ برا سرپوش گذاشتن روی ... حاضر شد با یک نامه سرگشاده به نظام و ضابطین آن افترا وتهمت ل....و دروغهای بدتر از آن ببنده و عامدانه در میدان دشمن بازی کنه ، ایشون مصداق بارز و نمونه عملی یک شخصیت مزبزب، هرهری مذهب و اگر نگوییم منافق، خوشبینانش ساده لوح و جاهل قاصره و سزاوار خیلی از نسبتها !
محتشم
United States
زياد ذوق زده نشيد پرويز خان ! نامه رو دوباره ملاحظه بفرمائيد ؛ نوشته پاى تندروها - خودتون - وسطه ! ميدونى چى ميگه ؟! با يه مثال برات روشن ميكنم : انتخابات ٨٤ يادته ؟! كه چطور براى پيروزى مموتى و نفاق انداختن بين اصلاح طلبان دو نفر از كانديداهاى رد صلاحيت شده.اصلاح طلب را با ميانجيگرى حداد عادل و صدور حكم حكومتى تائيد صلاحيت كردند ؟! حرف منتجب نيا هم همينه !
التفات فرمودى ؟! يا ميخواى سانسورش كنى ؟!
حمزه
Iran, Islamic Republic of
این آقایان ادعای مدعی دفاع از دموکراسی، آزادی، فعالیت حزبی هستند. کسانی که همشون توی یک مینی‌بوس جا می‌شوند ولی نمی‌توانند با هم کنار بیایند، معلوم که اگر کشور دست اینها بیفتد، چه بلایی سرش می آورند. دولت برجامی و ننگ برجام و وضعیت وخیم اقتصادی و حیثیتی کنونی کشور، دست پخت این آقایان است. ای مردم هوشیار باشید، سرسری و احساسی تصمیم نگیرید، بدانید با انتخابتان سرنوشت کشور را به چه کسانی واگذار می‌کنید.
Iran, Islamic Republic of
این دعواها همه اش بخاطر اسلام و کشور است ها ! فکر دیگری نکنید یهویی!!.
حزبی با سی نفر عضو و دبیر محصور و دوتا قائم مقام!
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبا بحث مقام و پست که میاد با هم دعوا می کنند. وای بحال شهرداری تهران با این اعترافات خود اصلاح طلبا
Iran, Islamic Republic of
خطاب به بعضی اصلاح طلبا:
گیرم که خلق را به طریقی چون فیلتر تلگرام، ورود زنان به ورزشگاه، کنسرت و مسایل حاشیه ای فریفتی
با دست انتقام الهی چه می کنی
Iran, Islamic Republic of
مورچه چیه که کله پاچه اش باشه !!!!
سرهیچی باهم درگیرند!!!!
...
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
در فساد شما احزاب و گروههای سیاسی شک نیست!؟
انشاءالله روزی خواهد رسید که مردم یکبار دیگر همچون انقلاب اسلامی و فتح لانه جاسوسی طومار احزاب و جریانات فاسد رو در هم می پیچند!!؟؟
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
لعنت خدا بر احزاب و گروههای سیاسی فاسد!؟
Iran, Islamic Republic of
قائم مقامي دبير كلي كه وقتي دستش از قدرت و غارت بيت المال و تباني هاي مالي و اقتصادي (امثال مسئله شهرام جزايري ) كوتاه شد به بهانه واهي كل نظام را زير سوال برد به راي و عقيده مردم بي اعتنايي كرد و با راهنمايي و هدايت استكبار با فتنه و آشوب و به قول معروف انقلاب مخملي مي خواست انقلاب را از بين ببرد و از هيچ توهيني به نظام از اتهام تقلب در انتخابات تا تجاوز به زندانيان مرد در زندان فرو گذار نكرد ارزش ندارد