چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 24 Apr 2019
 
۰
۵

برنامه زمانبندی خاموشی در تهران +جدول

شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱
زمان اعمال خاموشی ها کاملا احتمالی بوده و پیش بینی مدیریت اضطراری بار شبکه، ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش بینی انجام شده و یا حتی در صورت صرفه جویی از سوی مشترکان، اعمال نگردد.
برنامه زمانبندی خاموشی در تهران +جدول
به گزارش جهان نيوز، با اوج گرفتن گرمای هوا در روزهای جاری و فشار بیش از حد روی شبکه برق تهران، شرکت توزیع نیروی برق تهران برنامه زمانبندی قطعی برق در مناطق مختلف شهر را منتشر کرد.

در این برنامه ۴ بازه ساعتی در روز تعیین شده و مناطقی از شهر که در این بازه‌ها جای گرفته‌اند مشخص شده است. در اطلاعیه مذکور آمده است: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و پایداری دما و افزایش استفاده نامتعارف ازسیستم های سرمایشی و به تبع آن افزایش بار شبکه و نیز عدم رعایت الگوی مصرف توسط برخی مشترکان، ناگزیر به اعمال مدیریت اضطراری بار در شبکه در برخی ساعات هستیم.

لازم به ذکر است که عوامل تاثیرگذار بر اعمال مدیریت بار شبکه، همکاری و کاهش مصرف توسط مشترکان، افزایش دما و ظرفیت شبکه می باشد.

بنابراین با توجه به این موارد، زمان اعمال خاموشی ها کاملا احتمالی بوده و پیش بینی مدیریت اضطراری بار شبکه، ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش بینی انجام شده و یا حتی در صورت صرفه جویی از سوی مشترکان، اعمال نگردد.

این شرکت از مشترکان فهیم خود انتظار دارد با تنها ۱۰ درصد صرفه جویی در مصرف برق به ویژه در ساعات اوج مصرف " ۱۲ الی ۱۷ و ۲۰ الی ۲۳"، و انتقال مصارف غیر ضروری به دیگر ساعات، مجموعه صنعت برق را در تامین برق پایدار یاری رسانند.
برای دانلود برنامه زمانبندی خاموشی کلیک کنید: جدول خاموشی تهران

منبع: مشرق
کد مطلب: 625569
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
چرا بیشترین خاموشی ها برعکس سرانه مصرف باید در استانهای دیگر اعما شود و کمترین خاموشیها به تهران برسد؟مگر تهران نشینها از دیگران رنگینتر است.مردم تهران چه فرقی با دیگران دارند
Iran, Islamic Republic of
ببخشید پس انرژی هسته ای که یه عمر تو سر این ملت کوبیدن و به خاطرش تحریم ها رو به مردم تحمیل کردن چی شد؟
Iran, Islamic Republic of
اشکالی نداره کل روز رو هم تاریک کنن عوضش انرژی هسته ای داریم
Iran, Islamic Republic of
لعنت بر ظالم
Iran, Islamic Republic of
عوضش انرژی هسته ای داریم