دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 Mar 2019
 
۰
با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات اتفاق افتاد

ترافیک صبحگاهی تهران امروز زودتر آغاز شد

شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
جانشنین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به تغییر ساعات کاری اداره‌ها ترافیک صبحگاهی امروز تهران زودتر آغاز شد و اوج بار ترافیک صبحگاهی از ساعت 6 تا 6:30 بوده است.
ترافیک صبحگاهی تهران امروز زودتر آغاز شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به تغییر ساعات کاری ادارات شهر تهران، در مورد وضعیت ترافیکی تهران در نخستین روز تغییر ساعات ادارات تهران، اظهار کرد: با توجه به این تغییر بار ترافیکی صبحگاهی زودتر آغاز شده و بعضی از معابر که ترافیک صبحگاهی آن‌ها از ساعت 7 یا 8 شروع می‌شد، امروز زودتر از این ساعت بار ترافیکی را تجربه کردند. همچنین بار ترافیکی ورود به شهر تهران زودتر آغاز شده و بدون مشکل در حال جذب شدن است. ضمن اینکه اوج بار ترافیکی صبحگاهی نیز از ساعت 6 تا 6:30 بوده است.
 
وی همچنین توصیه کرد: با توجه به تغییر ایجاد شده در ساعت کاری ادارات تهران، رانندگان قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند. خصوصاً با توجه به اینکه در معابر داخلی عابرین پیاده در حال تردد هستند، لازم است رانندگان سرعت مطمئنه و توجه به جلو را مد نظر داشته باشند.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین گفت: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعت 5:30 صبح در سطح معابر مستقر بوده‌اند. همچنین برنامه‌ریزی‌های لازم برای بار ترافیکی خروج در زمان تعطیلی ادارات انجام شده تا در ساعات میانی روز مشکلی ایجاد نشود. به‌ علاوه پیش‌بینی‌های لازم ترافیکی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی صورت گرفته و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
 
کد مطلب: 625408
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *