شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 16 Feb 2019
 
۲
۱
فریب خوردن ترکیه در خرید پهپادهای اسرائیلی

بادبادکهایی بنام "پهباد" به ترکیه فروختند!

جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
وزیر دفاع ترکیه خبر داد با وجود همکاری چندین ساله نظامی بین تل آویو و آنکارا صهیونیست ها همچنان بر سر ارتش ترکیه کلاه می گذارند.
بادبادکهایی بنام "پهباد" به ترکیه فروختند!
 به گزارش جهان نيوز به نقل از قدس، نور الدین جانیکلی وزیر دفاع ترکیه با اشاره به خدمت پهپادهای جاسوسی ساخت رژیم صهیونیستی در ارتش ترکیه فاش کرد در بسیاری از موارد این هواپیماها اطلاعات غلطی را به جنگنده های ما ارائه می کنند.
 
به گزارش خبرگزاری ینی شفق ترکیه جانیکلی می گوید : با وجود آنکه ارتش ترکیه از سال 2004 این نوع پهبادها را به خدمت گرفته و پول هنگفتی هم بابت آن داده است اما تا کنون به شکل مطلوب و مورد دلخواه خودمان نتوانستیم از آن استفاده کنیم.
 
وزیر دفاع ترکیه افزود: تقریبا می توانم بگویم که این هواپیماهای بدون سرنشین هم اکنون بلا استفاده شده اند زیرا اطلاعات غلطی در اختیار جنگنده های اف 16 ما قرار می دهند و ما بعد از مدتها متوجه شده ایم بمب های ما در اماکن و نقاط اشتباهی منفجر می شوند.
کد مطلب: 621608
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
یا عمدی است که میتوان به دلایل مشخص رسید یا غیرعمدی است که باید بگم توهم پیشرفته بودن دارند و مثل گنبد آهنین تو زرد از آب درآمده.