شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 16 Feb 2019
 
۱
در باره توان بازدارندگی فلسطینی ها

اعتراف شنیدنی "یک صهیونیست"

جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵
شماری از شخصیت های حزبی رژیم صهیونیستی با حضور در شهرک های مهاجر پذیر اطراف غزه به شدت از سیاست های دولت نتانیاهو در مقابله با پدیده بادبادک های آتش زا انتقاد کردند.
اعتراف شنیدنی "یک صهیونیست"
 به گزارش حهان نیوز به نقل از قدس، شبکه 7 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد، یائیر لاپید عضو کنست و رئیس حزب "آینده" رژیم صهیونیستی طی بازدید از شهرک های مهاجر پذیر اطراف غزه انتقادات شدید اللحنی را علیه نتانیاهو و ناکارآمدی وی در مقابله با چند بادبادک ابراز داشت.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی این شبکه عبری زبان، در زمان حضور لابید که شماری از مسئولین و مشاوران امنیتی و تنی چند از رهبران مهاجران شهرک نشین نیز او را همراهی می کردند ، یک آتش سوزی در نزدیک محل حضورش به وقوع پیوسته و از نزدیک نحوه وقوع و تعامل با آتش سوزی ها را ملاحظه نموده است.
 
این شبکه متعلق به مهاجران شهرک نشین به نقل از لاپید نوشت: ما در اینجا صرفا شاهد سوختن مزارع و محصولات اطراف غزه نیستیم بلکه این بازدارندگی اسرائیل است که در حال سوختن است، اگر نتانیاهو خود در جرگه مخالفان دولت بود در رابطه با چنین رخدادهایی چه نوع اظهار نظری می کرد، این یک بی تدبیری است ما یک ترسو را در مقابل خود داریم".
 
این عضو کنست صهیونیستی با اعتراف به تاثیرات بسیار زیاد این ابزار بسیار پیش پا افتاده بر ساختار امنیتی رژیم صهیونیستی گفت: نتانیاهو سالها است که گوش ما را از استقرار امنیت پُر می کند، آیا واقعا وقتی هر روز صبح با اخبار چند آتش سوزی از خواب بیدار می شویم می توان برای آینده و ساخت نسل های بعدی برنامه ریزی کرد؟ وقتی شما از پنجره منزل خود هر روز شاهد آتش سوزی های متعدد هستید دیگر جرأت خروج از خانه و رفتن به تعطیلات را دارید؟ آیا در چنین شرایطی والدین اجازه خروج فرزندانشان را می دهند؟ چرا اعضای کابینه به جای انجام اقدامی واقعی فقط به توییت کردن مشغول هستند؟
 
کد مطلب: 621606
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *