شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 16 Feb 2019
 
۳
۴

روزهای آینده باحوادث شوکه کننده‌ همراه خواهدبود

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
یک رسانه عرب زبان با اشاره به نبرد الحدیده به محاسبات اشتباه ائتلاف سعودی و حوادث شوکه کننده ای که در راه است، پرداخت.
روزهای آینده باحوادث شوکه کننده‌ همراه خواهدبود
به گزارش جهان نيوز، الاخبار اعلام کرد: گروهی از مزدوران چند ملیتی به همراه افراد مسلح داخلی و حامیان آنها یعنی امارات و عربستان به همراه آمریکا، فرانسه و برخی دیگر که طی روزهای آتی هویت آنها فاش خواهد شد، همگی از سیطره بر فرودگاه الحدیده عاجز ماندند.

یک منبع آگاه به الاخبار گفت:  روزهای آینده با حوادث شوکه کننده ای همراه خواهد بود. نیروهای ائتلاف ضد یمن دچار تشتت شده اند و درخواست هایی برای خروج امن آنها از مناطقی که در محاصره به سر می برند، مخابره شده است.

الاخبار نوشت: مجددا محاسبات امارات و عربستان درباره یمن اشتباه از آب درآمد. کشور تازه متولد شده(امارات) به همراه عربستان عاجز و نیز یورشگر اصلی یعنی آمریکا به همراه هجمه رسانه ای و میدانی به دنبال شکست یمنی ها بودند و اینکه آنها عروس دریای سرخ را به لقمه ای برای اشغالگران تبدیل کنند.

این رسانه می نویسد: امپراتوزی رسانه ای وابسته به ریاض و ابوظبی کوشیدند که الحدیده را به عنوان شهری ساقط کرده به حساب آورند و یمنی ها را از آنچه طی روزهای آینده در انتظارشان است، بترسانند. نماینده جدید سازمان ملل که انصارالله یمن وی را متهم به بازگشت به خط مشی سلف خود یعنی اسماعیل ولد الشیخ احمد می کند، در راستای تشدید فشارها ضد مقامات صنعا حرکت کرد؛ اما به سرعت ارتش و کمیته های مردمی مانع از سقوط فرودگاه الحدیده شدند.

این رسانه آورده است: انصارالله به مهاجمین و فرماندهان آنها فهماند که تلاشهای سقوط الحدیده آنها را با خسارات وتلفات سنگینی روبرو خواهد کرد به ویژه که اگر نبرد طولانی شود. ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق به محاصره گردانی کامل از سلفی های جنوب یمن در اطراف الحدیده شدند و این پس از قطع کردن ارتباط میان آنها و نیروهای پشت سر آنها بود. علاوه بر این دهها نفر از این افراد به دست ارتش و کمیته های مردمی یمن کشته شدند.

منبع: مهر
کد مطلب: 620668
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ان شااله پیروزی با مردم مظلوم یمن خواهد بود افرین براین مقاومت دلیرانه .
Iran, Islamic Republic of
إن شاء الله القادر
Iran, Islamic Republic of
خدایا تو توانایی
و چیز در مقابل توان تو توان قد علم کردن ندارد
متجاوزان به سرحدات و حیثیات ممالک اسلامی را خار ساز و در هم شکن
علی قزوینی
Iran, Islamic Republic of
اگر یمن در این شرایط امارات را با موشک نمی زند پس امارا ت چه کار دیگر باید بکنند تا رزمندگان یمنی با موشک این خبیث ها رو هدف قرار دهند؟!!!!