يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - 7 Jun 2020
 
۰

انتقاد وزیر آموزش و پرورش از نفوذ دلال ها

سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب: 619267
وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: راه را برای دلال های آموزشی باز کردیم و فرصت را برای یک مشت دلال آموزشی قرار دادیم ‌در حالی که بچه‌ها در دوره ابتدایی باید زندگی کردن را یاد بگیرند.
انتقاد وزیر آموزش و پرورش از نفوذ دلال ها
به گزارش جهان نيوز، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌ و پرورش در جلسه ستاد عالی تشکیلاتی گسترش و ارتقای فعالیت‌های تربیت بدنی و ورزش دانش‌اندوزی دختر کشور با اولویت مدارس ابتدایی اظهار داشت: با این روش و سبک زندگی که برخی ناخواسته و تحمیلی است اگر تصحیح نکنیم، آیندگان کشور در معرض خطر جدی هستند.

وی ادامه داد: نسل امروز را نسبت به گذشته آسیب پذیر شده است و تاب آوری نسبت به نسل گذشته پایین آمده است.
بطحایی افزود: شاید به همین دلیل است که گسترش آسیب های اجتماعی را شاهدیم. باید باور کنیم نسل آینده با این روش در خطر است. 

وی به حجم سنگین کتب درسی اشاره کرد و گفت:انبوهی از مطالب را می خواهیم به بچه‌ها منتقل کنیم و دیگر مجال گفت و گو در کلاس وجو ندارد.

وزیر آموزش‌ و پرورش تصریح کرد: تلاشی را شروع کردیم که یک مقدلر سوءبرداشت و برداشت سیاسی شد. با موضاعات آموزش  پرورش نباید سیاسی برخورد کرد.

وی ادامه ‌داد:دانش آموز دوره ابتدایی باید بالا و پایین پریدن را تمرین کند. حالا به او فقط به او کتاب تست دهیم درست نیست. به همین دلیل این دانش آموز در برابر آسیب ها خودش را می بازد. بطحایی گفت: راه را برای دلال های آموزشی باز کردیم و فرصت را برای یک مشت دلال آموزشی قرار دادیم ‌در حالی که بچه‌ها در دوره ابتدایی باید زندگی کردن را یاد بگیرند.

منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *