سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - 22 Jan 2019
 
۰

نهادینه کردن گردشگری شبانه در پایتخت

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نهادینه کردن گردشگری شبانه در پایتخت، بر جایگاه اراضی عباس‌آباد در رونق گردشگری تهران تاکید کرد.
نهادینه کردن گردشگری شبانه در پایتخت
به گزارش جهان نيوز به نقل ازتسنیم، محمد سالاری با اشاره به جایگاه اراضی عباس‌آباد در رونق گردشگری شهر تهران، اظهار کرد: ایجاد فضاهای عمومی که محل حضور شهروندان است، مانند اراضی عباس‌آباد، برج میلاد و ... که تأثیر بسزایی بر توسعه گردشگری و به خصوص نهادینه کردن گردشگری شبانه در تهران دارند، مغفول مانده است.

وی افزود: اراضی عباس‌آباد به عنوان مجموعه قابل توجهی شامل مجموعه پذیرایی، تفرجگاهی، فرهنگی، اجتماعی و المان‌هایی چون پل طبیعت، باغ کتاب و ... باعث شده بسیاری از تهرانی‌ها برای گذراندن اوقات فراغت حتی در ماه رمضان، با جمع خانواده‌ها تا پاسی از شب را در این مجموعه بگذرانند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد اگر بسترهای لازم برای گردشگری در تهران فراهم باشد، شاهد استقبال مردم از این تفرجگاه‌ها خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری شورای پنجم، مجموعه شهرداری و سایر نهادهایی مانند نهادهای امنیتی و انتظامی که در فرایند مدیریت تهران دخالت دارند، همراه شوند تا گردشگری شبانه که به شدت در کشورهای توسعه یافته بسترسازی شده است توسعه یابد، چرا که در این صورت شاهد استقبال گردشگران از این گونه طرح‌ها خواهیم بود.
 
کد مطلب: 618937
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *