يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 29 Nov 2020
 
۰
یک کارشناس ارشد اقتصادی:

تحریم‌های آمریکا به نفع شرکت روس تمام شد

يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب: 617517
یکی از مقامات ارشد شرکت EY روسیه اعلام کرد: فشار تحریم غرب علیه روسیه بسیار واضح است و این مسئله به نفع شرکت‌های روس تمام شده است.
تحریم‌های آمریکا به نفع شرکت روس تمام شد
به گزارش جهان نيوز، جو وات مدیرعامل شرکت EY روس گفت: فشار تحریم‌ غرب علیه روسیهبسیار واضح است و دولت روسیه نیز به سرعت از طرق مختلف به این تحریم‌ها پاسخ می‌دهد.

وی معتقد است: یکی از اقدامات دولت این کشور بومی‌سازی و جایگزین کردن واردات است و دولت حجم قابل توجهی پول در این زمینه تزریق کرده است و در نتیجه شما شاهد آن هستید که تعداد زیادی از نقش‌آفرینان بومی در روسیه در حال ارتقاء کیفیت تولید خود و رساندن آن به استانداردهای جهانی هستند.

وات معتقد است بومی‌سازی و جایگزین کردن واردات حجم قابل توجهی اشتغال در داخل روسیه ایجاد کرده و اگرچه تحریم‌ها اثر داشته‌اند اما احتمالا برای صنعت داخلی این کشور منفع داشته‌اند.

وات گفت: از زمان اعمال تحریم آمریکا علیه روسیه بازگشت سرمایه به روسیه آغاز شده و حجم قابل توجهی پول به این کشور آمده است و سرمایه‌گذاری کشورهای آسیایی در شرق دور روسیه نیز بالا رفته است.

وی گفت:‌دولت روسیه بسیار تلاش کرده تا جایگاه نظام بانکی این کشور در جهان را ارتقا دهد و در نتیجه این اقدامات پیشرفت‌های خوبی حاصل شده است.

منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *