چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 21 Apr 2021
 
۰

تغيير فرماندار كازرون بركناري نبود

شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵
کد مطلب: 617301
رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور با بیان اینکه عزل فرماندار کازرون در کار نبوده است، گفت:‌ استانداري فارس درصدد ارتقاي جايگاه شغلي فرماندار سابق اين شهرستان است.
تغيير فرماندار كازرون بركناري نبود
به گزارش جهان نيوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، سید رمضان شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور با اشاره به جلسه صبح امروز، 12 خرداد ماه، شورای معاونین وزارت کشور اظهارداشت: در این جلسه، رحمانی فضلی گفت پیگیری مطالبات صنفی امری متداول در همه جای دنیا است اما همه دستگاه‌ها و وزارت خانه های ذیربط باید پاسخگوی به موقع اینگونه مطالبات باشند تا همه این امور بر دوش وزارت کشور قرار نگیرد.

شجاعی کیاسری افزود: وزیر کشور در این زمینه از استانداران خواست از دستگاه‌های مسئول مطالبات صنفی را پیگیری و برای حل و رفع آن در استان‌ها اقدام کنند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور افزود: رحمانی‌فضلی در ادامه این جلسه به معاون هماهنگی امور اقتصادی دستور داد؛ هرچه سریع تر نسبت به اجرایی شدن طرح اشتغال خانگی و ایجاد اشتغال از طریق طرح استاد-شاگردی در حوزه اصناف که مورد تأکید رئیس جمهور نیز هست، پیگیری های منجر به نتیجه را به عمل آورند.

وی اشاره کرد: در پی این دستور دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور اعلام کرد؛ برای تسریع و رفع موانع اجرایی طرح‌های اشتغال، این موضوع به طور ویژه در جلسه ای که روز یکشنبه  13 خرداد ماه- فردا- با حضور معاونان اقتصادی استانداری‌ها، مدیران کل کار و امور اجتماعی و رؤسای سازمان های برنامه و بودجه استان‌ها، معاونان اقتصادی دستگاههای ذیربط و مدیران کل بانکها و موسسات مالی مرتبط تشکیل می شود، پیگیری خواهد شد.

شجاعی کیاسری افزود: وزیر کشور همچنین به معاونت سیاسی دستور داد تا از ظرفیت احزاب و سازمان های مردم نهاد در حل و رفع مسائل و مشکلات صنفی استفاده کنند و جلسات بیشتری در تعامل با آنها برای بهره گیری از توان آنان داشته باشند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور اظهار کرد:‌ وزیر کشور در فراز دیگری از این جلسه به رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش دستور داد تا با دعوت از نخبگان علمی، اساتید دانشگاهها و صاحب نظران در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، نحوه تعامل با حوزه های اجتماعی و تعامل با رسانه ها و افکار عمومی و پاسخگویی مناسب به آن، بررسی و تحلیل و مدل های مناسب بر اساس آن، استخراج و ارائه شود.

سید رمضان شجاعی کیاسری در پایان، ضمن تأکید بر اصلاح خبر منتشر شده در برخی رسانه ها در خصوص عزل فرماندار کازرون، اعلام کرد: برکناری در کار نبوده و استانداری فارس درصدد ارتقای جایگاه شغلی فرماندار سابق این شهرستان است.  
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *