پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 1 Oct 2020
 
۰

روال عادی سوخت رسانی در کشور

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸
کد مطلب: 614996
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره شایعه تعطیلی یکی از جایگاه‌های شرق تهران بیان کرد: هیچ جایگاهی در سطح شهر تهران نداریم که به خاطر نرسیدن سوخت تعطیل شده باشد و بنده این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم.
روال عادی سوخت رسانی در کشور
فاطمه کاهی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اعلام اینکه وضعیت سوخت رسانی در کل کشور روال عادی خود را طی می‌کند، اظهار داشت: بحث اعتصاب کامیونداران کاملا صنفی بوده و  هیچ ربطی به بحث سوخت رسانی نداشته و خللی در روند عرضه سوخت در کشور ایجاد نشده است.

وی افزود: بحث اعتراض صنفی کامیونداران با برطرف شدن مشکل بیمه و کرایه حمل حل شده است و هم‌اینک مشکل سوخت رسانی در یزد، شیراز و اصفهان که در دو روز گذشته به مشکل برخورده بودند نیز رفع شده  و عملیات سوخت رسانی طبق روال همیشه در حال انجام است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی همچنین با اشاره به وضعیت سوخت رسانی در تهران خاطرنشان کرد: سوخت‌رسانی در تهران به هیچ وجه مشکلی ندارد.

وی درباره شایعه تعطیلی یکی از جایگاه‌های شرق تهران نیز بیان کرد: هیچ جایگاهی در سطح شهر تهران نداریم که به خاطر نرسیدن سوخت تعطیل شده باشد و بنده این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم، تراکنش و نقل و انتقالات نیز دلیل این مدعا است، در مورد جایگاه شماره 124 شرق تهران هم که شایعه تعطیلی آن عنوان شده بود، روز گذشته دو محموله سوخت ارسال شد و اکنون جایگاه کاملا برقرار است.

وی یادآور شد: طی روز گذشته و  روز قبل از آن به ترتیب 17 و 18 میلیون لیتر بنزین به جایگاه‌های تهران ارسال شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *