چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - 23 Jan 2019
 
۹
۳۴

مجازات پیشنهادی رحیم پور برای قربانیان بدحجابی

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز امنیت جنسی در دنیا وجود ندارد و اتفاقا بیشترین ناامنی و خشونت‌های جنسی و تجاوز نیز در کشور‌هایی اتفاق می‌افتد که بزرگترین آزادی‌های جنسی را دارند.
مجازات پیشنهادی رحیم پور برای قربانیان بدحجابی
به گزارش جهان نيوز، حسن رحیم پورازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم سخنرانی و پرسش و پاسخ با موضوع حجاب که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، گفت: این تفکر که می‌گویند زن شیطان است تفکر اسلامی نیست.

وی با بیان اینکه فساد هم زنانه و هم مردانه است، تصریح کرد: اسلام حجاب را بر مردم ایران تحویل نکرد بلکه حجاب اسلام را عمومی کرد و گفت: همه باید با حجاب کرامت داشته باشند. در واقع در زمان پیش از اسلام حجاب فقط مربوط به زنان اشرافی بوده است. 

وی با اشاره به اینکه اسلام حجاب را آسان کرد تا زنان بتوانند حضور سیاسی و اجتماعی و فعالیت اقتصادی داشته باشند، تصریح کرد: آنچه در مورد سخت گیری‌های اسلام در رابطه با حجاب مطرح می‌شود دروغ است. به عنوان نمونه پیش از اسلام زمانی که دختران ازدواج می‌کردند دیگر نسبت به برادر و خواهر خود نامحرم می‌شدند، اما با ظهور اسلام این روابط اصلاح شد. 

به گزارش خبرگزاری دانشجو، رحیم پورازغدی با اشاره به اینکه اسلام به زن ارزش معنوی داد و با فساد جنسی و سخت گیری‌ها مبارزه نمود و به گونه‌ای اعتدال را برقرار کرد، تصریح کرد: در پیش از اسلام شاه ساسانی ایران ۳۰۰۰ زن داشته است با این وجود اسلام آمد و با فرهنگ حرمسرا مبارزه و رابطه زن و مرد را قاعده‌مند کرد تا حقوق هر دوی آن‌ها رعایت شود. 

رحیم پورازغدی با بیان اینکه اسلام ازدواج موقت را از رابطه نامشروع متمایز کرد، افزود: امروز شاهدیم که برخی از دختران و زنان ایرانی به محض خروج از هواپیما از مرز‌های ایران حجاب خود را برمی دارند من معتقدم که این‌ها وجدان اخلاقی ندارند و برای خود کرامت انسانی قائل نیستند. این زنان و دختران حجاب را نه به خاطر خدا بلکه فقط به خاطر ترس از قانون در کشورمان رعایت می‌کنند. 

وی با اشاره به اینکه مسیحیان و یهودیان متدین نیز حجاب را رعایت می‌کنند، اضافه کرد: امروز امنیت جنسی در دنیا وجود ندارد و اتفاقا بیشترین ناامنی و خشونت‌های جنسی و تجاوز نیز در کشور‌هایی اتفاق می‌افتد که بزرگترین آزادی‌های جنسی را دارند. به عنوان نمونه امروز بالاترین خشونت‌های جنسی در آمریکا رخ می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه اسلام زن را منشأ فساد نمی‌داند، افزود: هیچ کس حق ندارد با اعمال خود همچون بی حجابی دیگران را به جهنم ببرد. با این وجود هر کسی که ایمان دارد باید حجاب را به خاطر خدا و حقوق اجتماعی مردم رعایت کند و اگر کسی هم ایمان ندارد نمی‌تواند در حریم عمومی گناه کند، چون هم خودش را و هم دیگران را به خطر می‌اندازد.

وی با بیان اینکه قانون حقوق مردم را تامین می‌کند از این رو کسی حق ندارد که با زیر پا گذاشتن آن حقوق مردم را پایمال کند، افزود: پلیس باید منشأ آرامش و مامن مردم و منشأ دلهره برای مجرمین باشد. پلیس قرار است که برای مجرمین دلهره ایجاد کند بنابراین حق ندارد که عامل ارعاب و ترس مردم شود. 

وی با بیان اینکه فلسفه امنیت در این است که با مجرم برخورد شود در غیر این صورت نیازی به پلیس نداریم، اظهار کرد: کار قانون این است که به مردم آرامش ببخشد با این وجود برخورد‌های خشنی که بعضا از طرف گشت‌های ارشاد در فضای مجازی منتشر می‌شوند معلوم نیست که ضربه این برخورد‌ها به دین از بدحجابی کمتر نباشد البته سوال این است که چند درصد از این برخورد‌ها خشن بوده در هر حال به نظر می‌رسد که برخی از تصاویر منتشر شده در این رابطه ساختگی بوده است. 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه نباید به خاطر خطای یک مجری قانون که شاید آموزش‌های لازم را ندیده باشد اصل قانون را زیر سوال برد، تصریح کرد: اگر مجری قانون خطا کرد نباید اصل قانون زیر سوال برود در هر حال امر به معروف و نهی از منکر یک امر واجب است و اگر از آن غافل شویم دیگر نمی‌توانیم جامعه را کنترل کنیم به گونه‌ای که امروز در غرب این اتفاق افتاده و شاهد ازدواج همجنس با همجنس هستیم. 

رحیم پورازغدی با بیان اینکه اگر انقلاب به وقوع نمی‌پیوست وضع کشورمان از اکثر کشور‌های غربی و شرقی بدتر می‌شد، تصریح کرد: اگر قانون حجاب نباشد زنان نیز امنیت نخواهند داشت.

وی تصریح کرد: زمانی که مردم با زبان خوب و مودبانه امر به معروف و نهی از منکر نمی‌کنند آن وقت پلیس مجبور می‌شود که با هنجارشکنان برخورد کند با این وجود توصیه من این است که باید قوی، درست و همه امر به معروف و نهی از منکر کنیم. 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه هیچ کس نمی‌تواند بگوید که من قانون را قبول ندارم، چون اجرای قانون تامین کننده حقوق مردم است، تصریح کرد: اگر کسی گفت: دلم می‌خواهد به زنان توهین کنم باید یقه او را گرفت و او را مجازات کرد از طرفی اگر زنی هم گفت: من حجاب را قبول ندارم باید به او گفت که حجاب قانون است. در هر حال اگر با بی حجابی برخورد نشود وضع بدتر می‌شود. 

رحیم پورازغدی اظهار کرد: برخی‌ها می‌گویند که ما مخالفیم پلیس با بدحجابی برخورد کند در پاسخ به این افراد باید بگوییم اگر پلیس دخالت نکند افراد دیگری مانند لباس شخصی‌ها و خودسر‌ها دخالت می‌کنند و حتی ممکن است کار به خشونت کشیده شود. در چنین شرایطی که گفته می‌شود یا روسری یا توسری و یا برخی‌ها اقدام به اسیدپاشی می‌کنند اینجاست که همان افراد مخالف با دخالت پلیس با بدحجاب‌ها با پلیس تماس می‌گیرند و می‌گویند بیایید ما را نجات دهید.

وی تصریح کرد: کسانی که می‌گویند پلیس در برخورد با بی حجابی و بدحجابی دخالت نکند اتفاقا عدم دخالت پلیس به خشونت دامن می‌زند. 

وی با تاکید بر اینکه هم کار فرهنگی و اجرای قانون باید در برخورد با بدحجابی مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: حجاب هم به ظاهر و هم به باطن انسان‌ها کار دارد در واقع ظاهر حجاب پوشش بدن و باطن آن حیا است. 

رحیم پورازغدی با اشاره به اینکه پوشش برخی‌ها حجاب نیست بلکه فریب است، افزود: زنان زیادی داریم که حجاب شرعی ندارند، ولی نه تنها اهل فحشا نیستند بلکه به دنبال ذکر و دعا هستند در مقابل یک عده هم اهل فحشا و اهل فساد سازماندهی شده اند که باید با این افراد برخورد شود و مردم هم در کنار نیروی انتظامی بایستند نه اینکه آن‌ها را رها کنند. 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به این سوال که آیا عدم برخورد با مفاسدی همچون مفاسد اقتصادی موجب دامن زدن به مسائلی همچون بی حجابی نمی‌شود؟ تصریح کرد: من هم قبول دارم که چه طور دستگاه قانون و نظم اجتماعی نسبت به یک واجب مانند حجاب مثلا ۱۰ درجه حساسیت، ولی نسبت به یک واجب دیگر مانند مبارزه با فساد اقتصادی ۷ درجه حساسیت نشان می‌دهد و این اشکال دارد. 

رحیم پورازغدی با بیان اینکه من حضور زنان در ورزشگاه ها، سینما و دانشگاه را حرام ذاتی نمی‌دانم، ولی استدلال مخالفین حضور زنان در اماکن ورزشی این است که در ورزشگاه‌ها عده‌ای فحش‌های ناموسی می‌دهند و حتی تعرض بدنی ممکن است در مورد زنان اتفاق بیفتد، تصریح کرد: بحث مخالفین مدیریت محیط است که این امکان وجود دارد مسئولان برگزاری مسابقات نتوانند آن را اعمال کنند. 

وی با بیان اینکه این گونه نیست که احکام اسلام شهر به شهر متفاوت باشند، تصریح کرد: تفکیک زیارت از سیاحت درست نیست و این همان سکولاریسم است.

وی با بیان اینکه خوانندگی در محیطی که بتوان آن را کنترل کرد اشکالی ندارد، اما بحث مخالفین برگزاری کنسرت این است که در آرام‌ترین کنسرت‌ها باز هم عده‌ای وسط مراسم شروع می‌کنند به رقصیدن تصریح کرد: برخی‌ها تلاش می‌کنند که مخالفین برگزاری کنسرت و حضور زنان در ورزشگاه‌ها را دیکتاتور نشان دهند، ولی واقعیت این است که این افراد این گونه نیستند.

وی با بیان اینکه برخی‌ها مطالبات اجتماعی مردم را سیاسی می‌کنند اظهار کرد: متاسفانه وقتی دولت به موقع به این مطالبات رسیدگی نمی‌کند و پاسخگویی به موقع صورت نمی‌گیرد و از طرفی نیز مردم توجیه نمی‌شوند آن وقت رسانه‌های بیگانه پای کار می‌آیند و مطالبات مردم را سیاسی می‌کنند. 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص منشا اصطلاحاتی همچون چهارشنبه‌های سفید، دختران خیابان انقلاب و حجاب اجباری گفت: این اصطلاحات را رسانه‌هایی مانند VOA و BBC و سایت منافقین مطرح و بعد در فضای مجازی منتشر می‌شوند واقعیت این است که دختران خیابان انقلاب کسانی هستند که قبل از انقلاب از همه چیز محروم می‌شدند، ولی پای حجاب خود می‌ماندند. 

وی با بیان اینکه خانم دباغ زیر شکنجه ساواک نام خدا را می‌برد، تصریح کرد: خانم دباغ می‌گفت که شکنجه گر‌ها او را آن قدر شکنجه کرده بودند که بدنش پوسیده و بو گرفته بود به گونه‌ای که شکنجه گر‌ها جلوی دماغ خود را می‌گرفتند.

وی افزود: به گفته مرحومه دباغ او برای اینکه حجاب خود را حفظ کند پتوی خونی را دور بدنش می‌پیچیده است در واقع دختران خیابان انقلاب کسانی مانند خانم دباغ هستند. 

وی با بیان اینکه رزمندگان ۷۲ ساعت در زیر بمباران شیمیایی دشمن می‌جنگیدند و شهید می‌شدند تا جامعه حفظ شود و دختران ما به فساد دچار نشوند، تصریح کرد: معتقدم کسانی که قربانی بی حجابی می‌شوند نباید آن‌ها را بازداشت کنند بلکه باید آن‌ها را مجبور به مطالعات تاریخی کنند، چون این‌ها چیزی نمی‌دانند. 

وی افزود: ما در جامعه زخم‌هایی داریم که به گفته رهبر معظم انقلاب مگس‌ها روی آن‌ها می‌نشینند و این زخم‌ها عفونت می‌کنند. در هر حال الان مشکلات متعددی در شهر‌ها وجود دارند که دولت و دستگاه قضائی باید به آن‌ها رسیدگی کنند تا بهانه‌ای به دست کسی نیفتد.
کد مطلب: 614407
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
جناب ازغدی ایراد شما و دوستان این است که به قانون از دید مصادره به مطلوب خواهی نگاه می کنید . پلیس گشت ارشاد به محض گیر دادن به یک خانم بد حجاب به زعم شما با یک جواب ثابت کوبنده و خفه کننده مواجه می شود " اگه راست می گی برو جلوی اختلاس و بخور بخور از مابهترون رو بگیر " البته این جواب برای بستن دهان شما نیز تا ابد کافیست و هرچه در پستوهای ذهنتان هم بگردید نخواهید توانست پاسخ مناسبی بدهید . اگر قرار است قانون اجرا شود تمام قوانین می بایستی اجرا شود بی کم و کاست از قانن اساسی گرفته به پائین مثلا جماعت حزب اللهی هروقت دل تنگشان خواست تظاهرات می کنند و از جایی هم مجوز نمی خواهند همین ها می روند سفارت های انگلستان و عربستان را آتش می زنند و میلیارد ها دلار به این مملکت زیان وارد می کنند خنده دار اینکه پلیس جلوی آنها را نمی گیرد آیا شما که امروز مدعی اجرای بی کم و کاست قانون در مورد حجاب هستید ، آن روز هم در مقابل آن جماعت قانون شکن اعتراض کردید ؟ نه نکردید پس شما صلاحیت در خواست اعمال قانون را ندارید چون از نظر شما و اکثریت قاطع همفکران شما " مرگ حق است اما برای همسایه " .
حامد
آنچه این شخص بی نام و نشان نوشته جوهره اش همان حرف سکولارها بلکه لائیک هاست!!!!!!!!!!!!!!
مجید
Iran, Islamic Republic of
چرا اسمتو ننوشتی؟!
چرا آسمون رو به ریسمون می بندی؟
بدحجاب به زعم شما چگونه است؟ یه خانمی که ساپورت می پوشه، مانتوی جلو باز می پوشه، آرایش غلیظ می کنه، اگه بدحجاب نیست، پس چیه. تازه لفظ بدحجاب خیلی مودبانه است.
اتفاقاً اختلاس گرها و بدحجاب ها یکی هستند. پول اختلاس وقتی خوراک زن و بچه میشه، حاصل آن بی قیدی و بی اخلاقی است.
قرار بر اجرای همه ی قوانین است. در مورد حجاب اگر بخواهد قانون اجرا شود که تعداد زیادی از خانم ها باید مجازات شوند. الآن که قانون حجاب بصورت واقعی اجرا نمیشه. اتفاقاً بقیه ی قوانین از قانون حجاب خیلی بیشتر اجرا می شود هرچند که در اجرای اونها هم نقص وجود دارد.
چه قسمتی از قانون اساسی اجرا نشده که شما از بابت اجرا نشدن آن ناراحت هستید؟ اتفاقاً اگر قانون اساسی بصورت دقیق اجرا شود شما از امروز بسیار بیشتر ناراحت خواهید شد.
تمام راهپیمایی های حزب الهی ها دارای مجوز است و اگر اتفاقی مانند حمله به سفارت عربستان افتاده است و به اسم حزب الهی ها تمامش کردید، متهمین دستگیر و محاکمه شدند و مجازات می شوند. خودتان می دانید که حمله به سفارت عربستان کاری برنامه ریزی شده برای بدنام کردن بچه حزب الهی ها بود.
Iran, Islamic Republic of
" اگر اتفاقی مانند حمله به سفارت عربستان افتاده است و به اسم حزب الهی ها تمامش کردید، متهمین دستگیر و محاکمه شدند و مجازات می شوند. خودتان می دانید که حمله به سفارت عربستان کاری برنامه ریزی شده برای بدنام کردن بچه حزب الهی ها بود."
Iran, Islamic Republic of
آزادی باید برای همه باشه دقیقا مثل غرب . ...
بی سواد
Iran, Islamic Republic of
آیا در غرب آزادی برای همه هست
یعنی یک خانم مسلمان با حجاب در غرب مورد آزار قرار نمی گیرد
سرگذشت خانم دکتر مروه شربینی مسلمان مصری را که در آلمان موردحمله نئو نازی ها قرار گرفت و بعد از شکایت در دادگاه دوباره آن فرد متهم با چاقو به او حمله کرد و جلو چشم قاضی و پلیس ها او را کشت در اینترنت سرچ کن و بخوان
تا نگوئی در غرب آزادی برای همه هست
بابا طاهر عریان
Iran, Islamic Republic of
فکر می کنم منظور دار و با کنایه حرف زده بودید لذا با شما کاملاً وافقم.
حمید
Iran, Islamic Republic of
هموطن عزیز، خیلی خوبه که برای اصلاح جامعه بیانات خودتون رو اینقدر صریح عنوان میکنید اما متأسفانه لابلای اظهارات صحیح شما یک سری تناقضات و جسارتاً اشتباهات فاحش وجود داره. اولاً با یک تحقیق ساده میشه پی برد، دقیقاً اون کسانی که دارن خط دهی آزادی حجاب و این حرفهای گول زننده تو جامعه رو رواج میدن، همون کسایی هستن که با دو میلیارد پول که معلوم نیست از کجا آوردن، وارد لیستهای انتخاباتی میشوند و هر از گاهی، به جای پاسخگوی عملکرد مفتضح خودشون باشن، شعار آزادی بیان و آزادی مدنی برای فرافکنی سر میدن. یجورایی مثلاً بشه نتیجه گرفت که انگار ابزار بی حجابی آلتی برای این افراد اختلاس گر و دزد شده که فکر بقیه رو از دزدی شون منحرف کنن و گویا دو روی یک سکه برای پرت کردن حواس مردم و ادامه چپاول بیت المال محسوب میشن. دوم اینکه مجازات افراد دزد از درجه ی اهمیت بسیار بالایی چه بسا بیشتر از مجازات افراد بد حجاب برخورداره. اما مثلاً مثل این میمونه که در بدن انسان هم قسمت سر دچار عفونت شده باشه، هم قسمت پا؛ بعد ما برگردیم بگیم که به طور کامل، پا رو رها کنیم و بذاریم هر بلایی میخواد سرش بیاد، فقط به مداوای سر بپردازیم که همگان قبول دارن تصمیم بخردانه ای نیست. و کلی حرف و نقد دیگه به اظهارنظر شما که در قالب یک نظر ذیل خبر امکان پذیر نیست.
Canada
حمید جان! حرف اون بابا هم همینه.
اگه حرفهائی که در مورد 2 میلیارد و ... زدی درسته چرا قانون در مورد این افراد اجرا نمیشه؟
چرا قانون فقط در مورد معلول اجرا میشه ولی در مورد علت نه؟
محمد
درود بر عمار زمان ما.درود بر مجاهد فی سبیل الله بقلبه و لسانه
رسول مشهدي
Iran, Islamic Republic of
آقاي رحيم پور ازغدي
شما چرا اينقدر شيفته امريكا و غرب هستي؟
...
Iran, Islamic Republic of
از مریخ چه خبر؟!!
اهل کره ی زمین - کشور ایران -جمهوری اسلامی
Iran, Islamic Republic of
تو باید به ما بگی اونجا چه خبره ما که رو کره ی زمینیم.
Iran, Islamic Republic of
آقای مشهدی متاسفانه با سه نقطه گذاشتن نظر شما مفهموم حرفتون مشخص نشد.متاسفم برای این همه آزادی بیان!
Iran, Islamic Republic of
بابا تو دیگه کی هستی مشهدی
Iran, Islamic Republic of
دختران خیابان در این ایام با پول روسری بر داشتند انها از مسائل دینی چیزی بلد نیستند باید انها را به کلاسهای دینی ومذهبی راهنمایی کنند واموزش بدهند.
Iran, Islamic Republic of
مشکل آقای ازغدی و امثالشون اینه ک برای اینک بگن وضع ما زنها الان خوبه جامعه ی امروز رو با جامعه ی هزار سال پیش مقایسه میکنن!هزار سال پیش اکثر نقاط دنیا وضع زنها خوب نبود
Iran, Islamic Republic of
راست میگی هزار سال قبل زن وضع بهتری از الان زنان امریکائی داشت.
اوباما رسما بیانیه داد واز اینکه از هر پنج دختر رودی دانشگاه ،سه نفرشون مورد تجاوز در دانشگاه قرار میگیرند ،به شدت انتقاد کرد.میتونی سرچش کنی.سریال رو شدن تجاوزات به زنان بازیگر هالیوود که دیگه تازه است .به گوشت نخورده؟!
Iran, Islamic Republic of
زنان هالیوود به خاطر پول و شهرت به دامان شهوت تهیه کننده ی بزرگ هالیوود افتادند و خودشان هم میدانستند. الان هم تا دیدند که کسی بهشان کار نمیدهد مجددا به خاطر پول و شهرت شکایت کردند....
Iran, Islamic Republic of
شهدا فقط واسه حجاب رفتن???چرا شهدا یک دفعه انقد رو حجاب مصمم شدن ک برن بابتش خون بدن?ز...
Iran, Islamic Republic of
البته که فقط و فقط برای حجاب نرفته اند اما برین وصیت نامه شهدا رو بخونین و ببینین که درصد زیادی از این عزیزان تو وصیت نامه هاشون به ضرورت و اهمیت حجاب و حفظ اون چقد تاکید داشتند....... ضمنا این حرفارو کسی میزنه که خودش سالها نفس به نفس و قدم به قدم رزمندگان در جبهه ها بوده و جنگیده ... شما از سر بی اطلاعی حرف میزنی ....
Iran, Islamic Republic of
میشه لطفا یک نفر ربط هشت سال جنگ تحمیلی با بی حجابی رو برام تشریح کنه?!بنظرم اگه قرار بود کسی بخاطر حجاب شهید شه در زمان حکومت پهلوی دلایل بیشتری برای اینکار داشت!
مجید
Iran, Islamic Republic of
شهدا بخاطر اجرای احکام خدا جان خودشون رو دادند و حجاب هم حکم خداست.
Iran, Islamic Republic of
چون شهدا غیرت داشتن و ناموس سرشون میشد و برای ناموس ارزش قائل بودن نه مثل امثال تو که ...
فاميل دور
Iran, Islamic Republic of
"رحیم پورازغدی اظهار کرد: برخی‌ها می‌گویند که ما مخالفیم پلیس با بدحجابی برخورد کند در پاسخ به این افراد باید بگوییم اگر پلیس دخالت نکند افراد دیگری مانند لباس شخصی‌ها و خودسر‌ها دخالت می‌کنند و حتی ممکن است کار به خشونت کشیده شود. در چنین شرایطی که گفته می‌شود یا روسری یا توسری و یا برخی‌ها اقدام به اسیدپاشی می‌کنند" [!!!]
به قول فاميل دور، من ديگه حرفي ندارم!
Iran, Islamic Republic of
مجازات ریاکاران و سواستفادده کنندگان از دین مردم رو هم بفرمایین.
عمار
Iran, Islamic Republic of
حجاب هم قانون الهی است وهم یک دژمحکمی است برای بانوان پاکدامن وپاک سرشت.
آدمیزاد
Colombia
...
Iran, Islamic Republic of
اگر زنی گفت: من حجاب را قبول ندارم باید به او گفت که حجاب قانون است. زنان ایرانی به محض خروج از هواپیما از مرز‌های ایران حجاب خود را برمی دارند و این را نشانه ای از باکلاس بودن خود میدانند و زنان محجبه را اممل و بی کلاس میدانند. روابط مرد و زن باید به قدری صمیمانه باشد که به راحتی ازدواج موقت کنند و جمعیت مسلمین را افزایش دهند وگرنه با این خروارها محتویات خلاف عفت در اینترنت دیگر زنها و مردها رویشان نمیشود با همدیگر روابط ایجاد کنند و بدون هزینه به خود میپردازند.
Iran, Islamic Republic of
از دید اصول گرایان همه مشکلات اقتصادی و سیاسی و اجتماعی کشور با گشت ارشاد و فیلتر کردن اینترنت حل می شود
Iran, Islamic Republic of
از دید شما هم همه مشکلات با سرخم کردن در مقابل دشمنان درست میشه هر چه جامعه از دستورات دینی بیشتر فاصله بگیره باید شاهد اثرات مخرب این فاصله بوده که از ماست که بر ماست.
Iran, Islamic Republic of
حضرت علی(ع) هنگام خلافت در کوفه به جنگ رانتخوار و مفسد اقتصادی و اختلاس گر و خشکه مقدس ها رفتند یا به جنگ بدحجاب ها؟ جنگ جمل به خاطر کوتاه کردن دست رانتخوارها و ویژه خواران از بیت المال حادث شد. جنگ خوارج به خاطر مقابله با خشکه مقدس ها و کسانی بود که به دلیل برداشت ناقص و فهم کجشان از دین متعرض مردم می شدند. حضرت علی(ع) به اینها رحم نکردند.
حضرت علی(ع) بالای منبر فریاد زدند در مملکت اسلامی خلخال از پای زن یهودی کشیده شده اگر مرد مسلمان از این غصه بمیرد حق دارد.
Iran, Islamic Republic of
حجاب فرمان خداست و اما وظیفه قوه قضاییه دربرخورد قاطع با متخلفان ودزدان واختلاسگران صد البته واجبتر وهیچکدام دیگری را نفی نمی کند.برای داشتن مملکتی اسلام رعایت تمام دستورات الهی لازم است .
Iran, Islamic Republic of
خوب بی حجابی را آزاد کنی و اعلام کنید هرکس میخاد بی حجاب بگرده اعلام کنه و د در قبالش حفظ امنیت و آبروی این خانم با پلیس و دستگاه قضا نباشه
باور کنید ی... خودشون رو لای پتو قایم کنند
دیدم که میگم برخی آدمای مریض داریم دنبال همچین طعمعه هایی هستند ...