پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - 17 Jan 2019
 
۰
۱
کنعانی‌مقدم خبر داد:

بهتر است ایران به خاطر هیچ، در برجام نماند

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: از یک قرارداد نباید دو بار ضرر کرد، بنابراین باید به شرایط قبل از برجام بازگشت.
بهتر است ایران به خاطر هیچ، در برجام نماند
به گزارش جهان نيوز، حسن کنعانی مقدم کارشناس مسائل سیاست خارجی با اشاره به موضع نه چندان مجکم و رسمی اروپا در تضمین دادن به ایران برای ادامه برجام اظهار کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص آنکه اروپایی ها باید تضمین دهند و مسلما نباید از یک قرارداد دو بار ضرر کرد؛ بنابراین باید از قرارداد برجام خارج شد. ایران باید پس از خروج از برجام به شرایط قبل از آن بازگردد و مسئله هسته ای خود را با شتاب بیشتری نسبت به قبل ادامه دهد.

وی افزود: ندادن تضمین اروپا به ایران، قطعا ورود به یک جنگ تجاری بر علیه ایران است. ایران در مقابل این جنگ تجاری هیچ مشکلی ندارد و می تواند وارد این جنگ شود؛ زیرا کشورمان منابع مختلفی را در اختیار دارد که می تواند از آن ها برای مقابله با نحوه نگرش اروپایی ها استفاده کند.

کارشناس مسائل سیاست خارجه گفت : ایران در مقابل این جنگ تجاری باید در الویت اول منافع ملی خود را باید حفظ کند و بهتر است به خاطر هیچ در ادامه مذاکرات نماند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 612652
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
ببين جهان ! اين بابا عليرغم اين كه بر خلاف نظر روحانى و دولتش نظر ميده و صراحتاً خواهان خروج از برجامه كسى متهمش نميكنه ؟! چطور بگم در واقع ؟! مثل شما دو دوزه باز و آب زير كاه و دروغزن نيست وگرنه كلى بهش حمله مى كردند !
مى خواستم فرق بين اظهار نظر سالم و درست با اظهار نظرى بد رو بدونى !
...