دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 Mar 2019
 
۰
در تماس تلفنی با محمود عباس؛

ملک‌سلمان جنایات اسرائیل را محکوم کرد!

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
پادشاه عربستان در تماس تلفنی خود با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را محکوم کرد.
ملک‌سلمان جنایات اسرائیل را محکوم کرد!
به گزارش جهان نيوز، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در تماس تلفنی خود با محمود عباسرئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد: ما جنایات اسرائیل را در حق ملت فلسطینمحکوم می کنیم. عربستان در کنار فلسطینیها برای پس گرفتن حقوقشان در زمینه تشکیل کشور مستقل خود به مرکزیت قدس ایستاده است.

وی در ادامه افزود: نیروهای اشغالگر اسرائیلی تجاوزات وحشیانه ای را علیه ملت بی دفاع فلسطین مرتکب می شوند. عربستان به عنوان رئیس نشست سران عربی خواهان برگزاری نشست اتحادیه عرب در سطح وزرای خارجه برای به دست آوردن یک موضع عربی یکپارچه علیه جنایات اسرائیل است.

حمله نظامیان صهیونیست به معترضان فلسطینی در سالروز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی منجر به شهادت و مجروحیت صدها تن شد. عربستان در حالی جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کند که محمد بن سلمان ولیعهد این کشور بارها پرده از همکاری خود با تل آویو برداشته و سخنانی زیادی را علیه فلسطینی ها بر زبان آورده است.

منبع: مهر
کد مطلب: 612549
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *