دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ - 25 Mar 2019
 
۶
۲۳

اسحاق جهانگیری: مدیران بی‌انگیزه کنار بروند

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷
معاون رئیس جمهور گفت: آنچه که بیگانه را به زانو در می آورد، انسجام و وحدت است.
اسحاق جهانگیری: مدیران بی‌انگیزه کنار بروند
به گزارش جهان نيوز، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از اولین کارخانه تولید انبوه فرآورده‌های سلولی که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: در شرایط عجب و غریبی قرار گرفتیم؛ بعد از گذشت هفتاد سال از اشغال سرزمین‌های فلسطینی، به مقطعی رسیدیم که عده‌ای تصور کردند، می‌توان با گفتگو جلوی خون ریزی و اشغال را گرفت.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد انقلابی معتقدند بودند که تنها راه ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی فقط مقاومت است، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا صرفا برای نمایشی که پرده کنسولگری را سفارت اعلام کند تاکنون نزدیک به ۶۰ نفر انسان مسلمان بی گناه را به کشتن داده است.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: متاسفانه بی عرضگی و بی کفایتی برخی از حکام که سعی کردند با اسرائیلی‌ها نمایش انسجام بدهند؛ امروز نمایش‌های آنان در قلب مسلمان به آتش کشیده شد و باید خجالت بکشند که شاهد چنین صحنه‌هایی هستند

جهانگیری تصریح کرد: ما انواع و اقسام دوران‌ها از جمله تحریم آمریکا، تحریم اروپا، تحریم سازمان ملل و همراهی برخی کشور‌ها با تحریم کنندگان را پشت سر گذاشتیم: برای ما هیچ دوره‌ای جدید نبوده است و ما از این‌ها سخت‌تر را در دوره جنگ سپری کردیم که همه قدرت‌ها پشت عراق بودند و میلیارد‌ها دلار به آنان کمک کردند

وی با اشاره به اینکه ملت ایران از همه آزمایشات با موفقیت بیرون آمده است، افزود: رئیس جمهور جدید آمریکا کار‌های عجیب و غریب زیادی دارد و قبل از انتقال سفارت، آن اقدام را در مورد برجام انجام داد

جهانگیری گفت: رئیس جمهور امریکا در نهایت زشتی به ملت بزرگ ایران انواع و اقسام اتهامات‌ها را زد و از نظر خودش از توافق برجام خارج شده است و بعد از آن هم امضا کرد تا تحریم‌ها برگردد

معاون اول رییس جمهور بیان کرد: خروج آمریکا از برجام از جهات مختلفی برای آمریکایی‌ها به عنوان کشوری بزرگ بی آبرویی است.

وی تصریح کرد: در دولت یازدهم ۱۸ ماه مذاکره فشرده انجام شد و نمایندگان پنج کشور، سازمان ملل، سازمان انرژی اتمی و اتحادیه اروپا حضور داشتند، اگر این راه بسته و گفته شود که می‌توان نتیجه این مذاکرات را آتش زد، چه دلیلی برای مذاکرات بعدی وجود دارد و چرا باید دیپلماسی ادامه یابد.

جهانگیری تصریح کرد: سایر اعضای توافق هسته‌ای تلاش می‌کنند تا توافق را سر پا نگه دارند نه به خاطر ما، بلکه به خاطر خودشان است چرا که اگر قرار باشد مذاکره صورت گیرد و بعد آن را نقض کنند دیگر دیپلماسی چه فایده‌ای دارد؟

معاون اول رئیس جمهور گفت:رئیس جمهور آمریکا در نهایت پررویی از مذاکرات جدید حرف می‌زند و به توافق بهتر برسیم، با چه اعتمادی این حرف را می‌زنند.

وی با بیان اینکه ما روش خود راه را ادامه می‌دهیم، گفت: تلاش مسئولان این است که راه‌های کم زحمت‌تر را باز کنند و هیچ زحمتی بر ملت تحمیل نشود، اما تحریم‌های آمریکا سه یا ۶ ماه دیگر بر می‌گردد و این مشخص است.

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه توانمندی‌های ایران نسبت به شناختی که آمریکایی‌ها دارند، بسیار بالاتر است، گفت: ما در داخل کشور عادت کرده ایم که مشکلات را بزرگنمایی و توانمندی‌های کشور را کوچک نمایی کنیم.

جهانگیری ادامه داد: آمریکایی‌ها فکر می‌کنند اگرما را تحریم کنند ما نمی‌توانیم تجهیزات مورد نیاز را وارد کنیم و این ناشی از ناآگاهی آن‌ها از توانمندی و موقعیت راهبردی ایران است.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به همسایگی کشورمان با ۱۵ کشور دیگر، گفت: مگر می‌توانید ایران را کنترل کنید، شما فقط زحمت ما و مردم را زیاد می‌کنید؛ ملت ایران از مسیری که تصمیم گرفتید به توسعه ایران ضربه بزنید، مسیر رشد و توسعه ایران را شکل می‌دهد.

وی گفت: آن‌ها هنوز عرق ایرانی را درک نکرده اند و نمی‌دانند مردم ایران مقابل فشار‌های بیگانه چه عکس العملی نشان می‌دهند؛ به فضل الهی هیچ آسیبی به توسعه کشور وارد نمی‌شود و با موفقیت این دوره را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

جهانگیری با بیان اینکه آنچه بیگانه را به زانو در می‌آورد انسجام، وحدت و هم‌صدایی در داخل است، تصریح کرد: نباید وحدت و انسجام به شعار جناحی تبدیل شود، باید یکصدایی و همدلی را در مقابل بیگانگان به نمایش بگذاریم.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: ما دشمن هم نیستیم و باهم اختلاف سلیقه داریم در کشور‌های همسایه گروه‌هایی که دشمن بودند دشمنی را کنار گذاشتند؛ هر کس توانی دارد باید به صحنه بیاید و توان خود را در خدمت کشور قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه همه نخبگان یک بار دیگر خود را باید در معرض کار و تلاش قرار دهند تا کشور از این مرحله عبور کند، بیان کرد: وقت و زمان در این دوره نباید برای مدیران مطرح باشد؛ بلکه باید معتقد باشند که ما مدیریت را قبول کردیم تا خود را وقف مردم کنیم.

جهانگیری تاکید کرد: در این دوره بی حالی و بی انگیزه بودن جواب نمی‌دهد؛ اگر کسی نمی‌تواند باید کنار برود و بگوید من مدیر دورانی هستم که (نامه‌ای را) امضا کنم، مدیر این دوره هم باید خودش انگیزه داشته باشد و آن را به جامعه و بدنه آن منتقل کند.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه منابع کشور محدود است، افزود: در این دوره اولویت گذاری می‌کنیم و در مورد ارز با توجه به تصمیم رئیس جمهوری آمریکا پیش بینی‌های لازم شده بود و ما باید خود را آماده می‌کردیم.

جهانگیری تصریح کرد: مهم‌ترین پیام این تصمیم این بود که در همان نقطه ابتدایی طرح ترامپ را به شکست کشاند چرا که ترامپ توقع داشت بعد از سخنرانی او مردم به بازار هجوم بیاورند، اما دید کمترین اتفاقی نیفتاد و مردم مطمئن شدند که ارز با نرخ مشخص در بازار وجود دارد.

گفتنی است که نخستین کارخانه تولید انبوه سلول‌های بنیادی امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، حمید رضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی و محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) افتتاح شد.
کد مطلب: 612311
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
لطفا ابتدا از خودت و اطرافيانتان شروع كنيد و هر چه سريع تر بركنار شويد
Iran, Islamic Republic of
جهانگیری تصریح کرد: مهم‌ترین پیام این تصمیم این بود که در همان نقطه ابتدایی طرح ترامپ را به شکست کشاند چرا که ترامپ توقع داشت بعد از سخنرانی او مردم به بازار هجوم بیاورند، اما دید کمترین اتفاقی نیفتاد و مردم مطمئن شدند که ارز با نرخ مشخص در بازار وجود دارد.
...
آقاي معاون اول صبر كن تا چند ماه ديگر نتيجه اين تصميم ترامپ در بازار را مشاهده خواهي كرد.
Iran, Islamic Republic of
مردم با عقل و فهيم هستند شما قدرشون نمي دونيد
Iran, Islamic Republic of
بسم الله از خودت شروع كن!
شما به جهانگیری چه نمره ای می دهید؟
Germany
چند دوره نمایندگی مجلس
استانداری
وزیرات صنعت
معاون اولی رئیس جمهوری
به نظر شما نمره جهانگیری در سال ها مدیریت اقتصاد، صنعت، مدیریت فعال ، مبارزه با فساد و رانت، ساده زیستی و... چند است؟
سعید110
Iran, Islamic Republic of
بی انگیزه ...؟!
Iran, Islamic Republic of
سوال و تعجب شما بجاست. ممکنه منظور این شخص این بوده باشه که اونایی که انگیزه خدمات حزبی و قبیله ای ندارن کنار برَن.
سرور
Iran, Islamic Republic of
جهانگیری: مدیران بی‌انگیزه کنار بروند.
اول خود وی.
Iran, Islamic Republic of
اول خودت برو بخدا نصف مشکلات حل میشن
Iran, Islamic Republic of
اول خودت ... برو بعدا دیگران
Iran, Islamic Republic of
مثلث جهانگیری -نوبخت- سیف روحانی ودولت اورا به این وضعیت رسانیدند.
بیژن
جهانگیری ! موتورتو روشن کن ببینم مگه تو دولت های 11 و 12 مدیر با انگیزه (خدمت به ملت ایران کسی هم ) پیدا میشود!فقط تا دلتان بخواد مدیربا انگیزه هست برای خدمت!!
بیژن
خدا لعنت کند اون کاربری که جملات مرا ناقص می نویسد یا نقطه چین میگذارد(سایت جهان نیوز)تا برداشت دیگری برای خوانندگان به وجود بیاد!آقا من دارم میگم حلالتون نمیکنم!شما در امانت خیانت میکنید!مگه چه خیری از این دولت به ما رسیده که شما حرفهای دل مارا سانسور میکنید؟
Iran, Islamic Republic of
به نیابت از حاج جهان نیوز: مگه خبر نداری به دلیل افشاگری ها مدتها این سایت فیلتر بود به دستور همین دولت فخیمه ؟
Iran, Islamic Republic of
اگه منظورت مدیران بی انگیزه در حوزه ی خدمت به مردم و انجام وظیفه ی محوله است، بسم الله برید کنار.
مشت
Iran, Islamic Republic of
چشم
Iran, Islamic Republic of
اول خودت برو کنار که بزرگترین خدمت به مردم است.
یزدی زاده
Iran, Islamic Republic of
تنهاراه اتحاد داخلی؛ وحدت کلمه بر سر(خودی گرایی)بجای(غربی گرائی غرب زدگیست).
Iran, Islamic Republic of
"ما در داخل کشور عادت کرده ایم که مشکلات را بزرگنمایی و توانمندی‌های کشور را کوچک نمایی کنیم."
خزانه خالی است- آب آشامیدنی و ریزگردها ومحیط زیست و... بدون برجام ورفع تحریم ها حل نمی شوند- آمریکا بمبی دارد که کل سیستم دفاعی ما را نابود می کند.-و.... چه کسی عادت به این کارها دارد آقای جهانگیری!؟
Iran, Islamic Republic of
تا زمانی که درفکر بعضیا کدخدا بجای خدا نشسته باشه ، تا زمانی که یک عده خودشون رو عقل کل بدونن و منتقد را دشمن، تا زمانی که پای مصالح ملی در میون باشه و یک عده با لجبازی بر سر عقیده «توافق به هرقیمتی» باشن؛ مگه ممکنه اتحاد ایجاد بشه؟ این وحدت یعنی همدستی در خیانت به کشور ونظام اسلامی؛ خیانت به خون شهدا، یعنی ظلم به خانواده شهدای
Singapore
ایشان بفرمایند مدیران بی انگیزه را حتما اقای احمدی نزاد جذب نموده که شما نمی نوانید ابنها را عزل کنید
ادم حسابی چرا حرفهای بی ربط می زنی
Iran, Islamic Republic of
پس کل دولت بفرمایید.
ایثارگر
Iran, Islamic Republic of
با مردم مثل خوتون با خودتون مثل مردم باشید اگر به انسجام معتقد هستید. ودیگر هیچ