يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 Jan 2019
 
۰
۱

افزایش سختگیری‌های پلیس برای موتور سواران

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون موتور سیکلت‌های متخلف در روز گذشته خبر داد.
افزایش سختگیری‌های پلیس برای موتور سواران
 به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون موتور سیکلت‌های متخلف در روز گذشته خبر داد.
 
سرهنگ مسعود جبارزاده ، با اشاره به طرح‌های برخورد با تخلفات موتورسیکلت‌سواران به ویژه تخلفات حادثه سازی چون عبور ازمحل ممنوعه، نداشتن کلاه ایمنی، انجام حرکات نمایشی، حمل بار با موتور سیکلت و... اظهار کرد: مأموران به منظور حفظ ایمنی خود موتور سواران و افزایش ایمنی دیگر شهروندان با چنین تخلفاتی برخورد می‌کنند.

جبار زاده با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون برخورد با تخلفات موتور سواران در دستور کار قرار گرفته است، گفت: در همین راستا عوامل پلیس راهور با استقرار کفی در نقاط مختلف شهر به ویژه هسته مرکزی نسبت به توقیف موتورهای متخلف اقدام می‌کند و علاوه بر آن تعداد دیگری از موتورسیکلت‌ها نیز اعمال قانون می‌شوند.

وی با اشاره به آمار روز گذشته پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در برخورد با تخلفات موتور سواران اظهار کرد: مقایسه این آمار با مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد که برخورد با تخلف نداشتن کلاه ایمنی در روز گذشته 53 درصد افزایش داشته است. همچنین اعمال قانون موتور سیکلت‌سواران متخلف نیز در همین بازه زمانی افزایشی 37 درصدی داشته است.

جبارزاده به موتورسوران توصیه کرد که حتما از کلاه ایمنی استفاده کرده و اگر نفر دیگری هم به عنوان سرنشین بر موتور سوار می‌کنند حتما باید کلاه ایمنی داشته باشد؛ زیرا بر اساس آمارهای پزشکی قانونی ضربه به سر مهمترین علت مرگ و میر در موتور سواران است.
کد مطلب: 612182
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حقیقی
Iran, Islamic Republic of
با متخلف برخورد کنید اما این راهش نیست که همه را قربانی اهداف انحرافی خود کنید...
حقیقت قصه اینه که به بهانه ی برخورد با موتورسواران متخلف و در پوشش "به فکر مردم هستیم" صنعتی را ایجاد کردند که اجزای این صنعت شامل: صاحب کفی، عوامل نیروی راهور، درآمد حاصل از جرایم رانندگی، صاحب پارکینگ، دلالان بیمه، کارگران پارکینگ و تعمیرگاه های اطراف پارکینگ ها می باشند که هر کدام به تناسب زورشان صاحب موتور را می دوشند و دست آخر هم برای نظام هزینه ایجاد می کنند و مردم را دلزده و ناامید از کشور و نظام می کنند...
نقش ستاد اجرایی فرمان امام هم بماند که چیست...