پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 5 Dec 2019
 
۱
۲

آیا غربگرایان فروش موشک ها را هم آغاز کرده اند؟

يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴
کد مطلب: 611670
«فروشنده دو» را ببینید و با انتشار حداکثری آن جلوی یک «خسارت محض» دیگر را بگیرید.
آیا غربگرایان فروش موشک ها را هم آغاز کرده اند؟
به گزاررش جهان نيوز، مستند فروشنده 2 که به تازگی فروش اینترنتی آن آغاز شده بود و با استقبال کم نظیری در فروش و اکرانها مواجه شده بود گویا درست برای همین روزها ساخته شده است.مسیر پیش بینی شده در این مستند در حال وقوع است و به مراحل انتهایی خود نزدیک میشود .
 
دو بال قیچی آمریکا و اروپا هماهنگ با یکدیگر گام در راهی گذاشته اند که سرنوشت محتوم آن برجام های بعدی خصوصا موشکی است ، روشن سازی افکار عمومی یکی از مهمترین کارهایی است که میشود قبل از وقوع اتفاقات ناگوار و خلاف منفعت ملی انجام داد. مسیری که اگر قبل از برجام هستهای طی شده بود نوشداروی پس از مرگ سهراب نبود. فروشنده دو را ببینید و با انتشار حداکثری آن جلوی یک خسارت محض دیگر را بگیرید
 
گروه سازنده مستند پس از استقبال کم نظیر و درخواستهای فراوان برای عرضه رایگان مستند، نسخه کم حجم آن را در اختیار مخاطبان قرار داده است 

همچنین جهت خرید مستند با کیفیت اصلی میتوانید به نشانی cmmt.ir/4LK یا l1l.ir/52q و برای ثبت اکرانهای عمومی به سایت ekranet.irمراجعه نمایید.
 
Video Player
 
 
 
 
 
00:00
Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
00:00
 
 
 

fc395a8fd7fdc844f3c60f4304d770b710477457-240p__66233.mp4 | دانلود فیلم 
نسخه کامل کم حجم "مستند فروشنده 2" از طرف تیم تولید مستند، در اختیار عموم قرار گرفت. نشر مستند از طرف تیم سازنده (فانوس فردا) بلامانع اعلام گردید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
مردم باید جلوی اهل کوفه زمان را بگیرند وگرنه حسین زمان را به قتلگاه خواهند برد.
M.sh
Iran, Islamic Republic of
لعنت خدا بر خائنان ونسلهای بعدشان...