سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 20 Aug 2019
 
۱۴
۸

خاطره‌ ملاقات سیدحسن نصرالله با «آقا» درباره نابودی اسرائیل

چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به بیان خاطراتی از دیدار سید حسن نصرالله با رهبر انقلاب اسلامی درباره وعده نابودی اسرائیل پرداخت.
خاطره‌ ملاقات سیدحسن نصرالله با «آقا» درباره نابودی اسرائیل
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید عبدالله حسینی، مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به تشریح خاطره‌ای از دیدار سید حسن نصرالله با رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره وعده نابودی اسرائیل پرداخت و گفت: مدت‌ها پیش سفری به لبنان داشتم و در این سفر، فرصت ملاقات با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان برایم فراهم شد. در آن دیدار یکی از مباحثی که مورد بحث قرار گرفت، موضوع زوال اسرائیل بود.
 
وی افزود: کتاب «1401 سال سقوط اسرائیل» عنوان کتابی است که توسط بنده نوشته شد و به دست ایشان نیز رسیده بود. ایشان فرمود: این کتاب یکی از کتاب‌هایی است که بنده آن را کنار گذاشته‌ام تا به دقت مورد مطالعه قرار دهم و اندکی هم از کثرت ملاقات‌ها و کمی فرصت گفتند. من نیز خلاصه‌ای از کتاب را خدمتشان ارائه کردم و در مورد تاریخچه کتاب و نحوه نگارش تقریظ توسط مرحوم آیت‌الله خزعلی مطالبی بر آن را عرضه داشتم.

مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: در طول مدتی که در مورد پیش‌بینی زوال اسرائیل بر اساس محاسبات ریاضی قرآن از جنبه‌های مختلف به سال 1444 هجری قمری اشاره می‌کردم، ایشان با دقت تمام گوش می‌دادند. بعد از اتمام وقت 45 دقیقه‌ای ملاقات، بارها تلفن کنار دست ایشان زنگ خورد که ملاقت بعدی را یادآوری کنند، اما ایشان هر بار می‌گفت که هنوز داریم صحبت می‌ کنیم و جلسه تمام نشده است، در حین توضیح دادن در مورد محتوای کتاب دوباره تلفن رنگ خورد و این بار ایشان اصلا گوشی رو بر نداشتند. بعد از اتمام عرایض بنده در این رابطه ایشان فرمود: پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی زودتر از اینهاست. ایشان نسبت به مقام معظم رهبری جدا از رابطه رسمی و تشکیلاتی، ارادت و اخلاص ویژه ای داشتند و انگاه در مقام بیان علت این ارادت و اخلاص فرمود: دلیل این اعتقاد من به رهبر معظم انقلاب مواردی است که خودم شخصاً از ایشان دیده‌ام و موارد زیر را مطرح کردند و فرمودند: بعضی از این موارد را تا حالا به کسی نگفته‌اند.

حجت‌الاسلام حسینی درباره انعقاد قرارداد صلح بین «حافظ اسد» و «اسحاق رابین» گفت: مورد اول، درباره قرارداد صلحی بود که قرار بود بین «حافظ اسد» و «اسحاق رابین» منعقد شود. این قرارداد مراحل پایانی خودش را طی می‌کرد و اگر امضاء می‌شد کمپ دیود دوم شکل گرفته بود. بر اساس این قرارداد قرار بود، بلندی‌های جولان آزاد شود و راه مواصلاتی به لبنان و فلسطین بسته شود. اگر این قرارداد منعقد می‌شد در حقیقت ارتباط ما با ایران قطع می‌شد و به صورت طبیعی حزب الله پل ارتباطی خودش با ایران را از دست می‌داد. سید حسن نصرالله فرمود: ما که امضاء قرارداد را قطعی و مسلم می‌دانستیم، برای بررسی چگونگی‌های ادامه کار حزب الله در لبنان و نحوه تعامل با ایران و اتخاد تصمیمات متناسب به ایران رفتیم.

من هر وقت به ایران می‌آیم، همیشه آخرین کسی که خدمتشان می‌رسم رهبر معظم انقلاب است، چراکه نتیجه سفر را باید به اطلاع ایشان برسانم و ملاقات ایشان حُسن ختام سفرهای بنده به ایران است.
وی افزود: این بار هم که برای بررسی قرارداد صلح سوریه و اسرائیل و اتخاذ تصمیم در مورد آینده حزب الله در صورت امضاء قرارداد صلح به ایران آمده بودم، ابتدا با تمام نهادهای زیربط جلسات مفصل و طولانی داشتم. سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات، آقای خاتمی رئیس جمهور آن وقت و حتی جناب هاشمی رفسنجانی همه بالإتفاق نظرشان این بود که بعد از امضای این قرارداد، باید حزب الله به یک حزب سیاسی تبدیل و کلیه فعالیت‌های نظامی حزب الله باید تعطیل شود، تا اینکه در پایان ملاقات‌ها خدمت رهبر معظم انقلاب مشرف شدم.

مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی افزود: در این ملاقات گزارشی از جمع بندی‌ها را ارائه کردم که در مجموع با تمام نهادهای انقلابی به این نتیجه رسیده‌ایم که بعد از امضاء قرارداد صلح بین «حافظ اسد» و «اسحاق رابین» باید فعالیت‌های نظامی حزب الله تعطیل شود و تنها به عنوان یک حزب سیاسی فعالیت کنیم.

حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: بعد از ارائه گزارش، رهبر معظم انقلاب با اشاره دست و بدون مقدمه فرمودند: قرار نیست قراردادی امضا شود، این قرارداد به جایی نمی‌رسد و شما نگران قرارداد نباشید. شما جنگ بزرگی در پیش دارید، نیروهایتان را سه برابر کنید و به بنده دستور دادند 3000 نفر دیگر به نیروهای حزب الله اضافه کنم. همچنین به نهادهای مربوطه نیز دستور دادند که امکانات ما را سه برابر کنند. پس از این به لبنان بازگشتیم و در کمال ناباوری بعد از چند هفته «اسحاق رابین» توسط یک یهودی افراطی ترور و طرح صلح اسرائیل و سوریه کان لم یکن شد و چند سال بعد، اسرائیل به لبنان حمله کرد که اگر تصمیم آن روز رهبر معظم انقلاب نبود، قطعاً نمی‌توانستیم با اسرائیل مقابله کنیم.

وی یادآور شد: مورد دوم، درباره آینده سوریه و محور مقاومت بعد از «حافظ اسد» بود که سید حسن نصرالله فرمود: حافظ اسد حامی محور مقاومت است، اما به علت کهوت سن و بیمای روزهای آخرش را می‌گذراند. ما همه نگران بودیم که بعد از او چه اتفاقی خواهد افتاد. مجدد برای تحلیل اوضاع سوریه بعد از «حافظ اسد» به ایران آمدیم و این بار نیز دیدارها و جلسات روتین خودم را با شخصیت‌ها و نهادهای زیربط انجام دادم. همه نگران شرایط مقاومت بعد از «حافظ اسد» بودیم و نگرانی ما هم جدّی بود، چون هم احتمال هرج و مرج بود و هم احتمالات دیگر. طوری که در هر ملاقاتی که انجام می‌دادم اولین سؤال که از من پرسیده می‌شد اوضاع سوریه و محور مقاومت بعد از «حافظ اسد» بود تا اینکه خدمت رهبر معظم انقلاب مشرف شدم.

به گفته مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، برخلاف انتظارم، ایشان اصلاً در این مورد از من چیزی نپرسیدند، طوری که برای من خیلی عجیب بود و من نتوانستم این تعجبم را پنهان کنم. به ایشان عرض کردم در طول این سفر هر کسی را ملاقات کرده‌ام همه اولین سؤالشان در مورد آینده مقاومت بعد از «حافظ اسد» بود، اما شما در این مورد چیزی نفرمودید. ایشان فرمودند دلیلش این است که من نگران آینده شما بعد از «حافظ اسد» نیستم و شما نیز نگران نباشید، کسی که خواهد آمد بسیار بیشتر از پدرش از شما حمایت خواهد کرد و این اتفاق در عمل افتاد و امروز «بشار اسد» واقعاً ما را بسیار از پدرش حمایت می‌کند. مواردی را نیز در حمایت‌های بی دریغ اسد مطرح کردند، بنده هم در تأیید فرمایشات ایشان عرض کردم که شنیده‌ام «بشار اسد» روی میزشان عکس شما را گذاشته‌اند.

حجت‌الاسلام حسینی درباره فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر تبدیل شدن ایران به یک قدرت در منطقه در دوران جنگ 33 روزه، گفت: مورد سوم، درباره جنگ 33 روزه بود. سید حسن نصرالله فرمود: همان روزهای اولیه حمله اسرائیل پیامی از مرحوم آیت الله بهجت به دستم رسید که در آن فرموده بودند: «نگران نباشید، شما پیروز خواهید شد» و دیگر توضیحی نداده بودند. اما چند روز بعد سردار سلیمانی آمد و پیامی مفصل و کتبی از رهبر معظم انقلاب آورد. رهبر معظم انقلاب در یک صفحه نه تنها بشارت داده بودند ما پیروز می‌شویم که حتی فرموده بودند ما به یک قدرت نظامی منطقه‌ای تبدیل خواهیم شد. طولی نکشید که دیدیم محور مقاومت پیروز شد و حزب الله پیروزی خودش را جشن گرفت و امروز به عنوان یک قدرت غیر قابل حذف در منطقه حضور داریم.

برای زوال اسرائیل 18 سال هم زیاد است
وی خاطرنشان کرد: مورد چهارم، درباره زوال اسرائیل است. همه این موارد را گفتم که درمورد کتاب شما و پیش بینی رهبر معظم انقلاب صحبت کنم. سید حسن نصرالله فرمود: ما بعد از جنگ 33 روزه پروژۀ نابودی اسرائیل را آغاز و در این رابطه حدود 20 طرح آماده کردیم. مبنای کار ما این بود که اسرائیل 18 سال کشید که از لبنان اخراج شود، بنابراین اخراج اسرائیل از فلسطین اشغالی خیلی بیشتر زمان خواهد برد، لذا طرح‌هایی را برای زوال اسرائیل در 30 سال آینده آماده کردیم و با این طرح‌ها به ایران آمدیم. دوباره همان ملاقات‌های روتین انجام شد و تقریباً همه اتفاق نظر داشتند که پروژه زوال اسرائیل زمان بیشتری نیاز دارد تا اینکه خدمت رهبر معظم انقلاب مشرف شدیم. در این ملاقات من با آب و تاب در مورد این 20 طرح و تصمیمات اتخاذ شده صحبت کردم. رهبر معظم انقلاب بعد از عرایض بنده فرمودند: خب این طرح‌ها خیلی خوب است، خیلی خوب است که آمادگی لازم را برای هر کاری داشته باشیم، اما برای زوال اسرائیل 18 سال هم زیاد است و با قاطعیت فرمودند اسرائیل زودتر از اینها نابود خواهد شد.

مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: تمام این مطالب را گفتم که شما بدانید پیش‌بینی‌های رهبر معظم انقلاب که قبل از این همگی درست بودند، قبل از تاریخی که شما بدست آورده‌اید از زوال اسرائیل حکایت دارد. بنده عرض کردم اتفاقاً خود رهبر معظم انقلاب نیز در ملاقاتی که با ایشان داشتم وقتی کتابم را به ایشان تقدیم کردم پرسیدند: خب بالاخره اسرائیل در چه سالی ساقط خواهد شد؟

عرض کردم بر اساس این محاسبات ان‌شاءالله در سال 1444 هجری قمری مصادف با 2022 میلادی. فرمودند چه دیر! ما امیدواریم زودتر از اینها اتفاق بیافتد. در ادامه به سید عرض کردم: بر اساس نص قرآن کریم یهودیان به شدت از نابودی و مرگ می‌هراسند تا آنجا که قرآن از همین خاصیت آنان استفاده می‌کند و برای اثبات حقانیت، آنان را به مرگ خواهی فرا می‌خواند ﴿فَتَمَنَّوُا الْمَوْتَ إِنْ كُنْتُمْ صادِقینَ﴾، بنابراین اگر این کتاب در سطح گسترده‌ای در جهان در اختیار یهودیان قرار بگیرد می‌تواند موج مهاجرت منفی از اسرائیل را کلید بزند. ایشان فرمود: در اینکه اسرائیل نابود شدنی است شکی نیست، اسرائیل همان خانۀ عنکبوت است که من نامگذاری کرده‎ام و تنها کافی است مدتی آمریکا به مسائل خود مشغول باشد و از اسرائیل حمایت نکند، حیات اسرائیل بدون حمایت آمریکا نمی‌تواند ادامه داشته باشد.
کد مطلب: 610465
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
جانم به فدای این رهبر. مفتخرم به وجودش.
رضا
Iran, Islamic Republic of
خدا را شاکریم که تا 4 سال آینده رژیم اشغالگر قدس نابود خواهد شد.
نکته جالب اینکه در برخی روایات نابودی اسرائیل بعد از ظهور امام زمان (عج) گفته شده است. یعنی احتمالاً ظهور آن حضرت کمتر از 4 سال دیگر انشاالله اتفاق خواهد افتاد.
Iran, Islamic Republic of
اقا فرمودند زودتر از این چهار سال شک نداشته باش

اما پس فتنه اکبر هم در راه است

اخرین مزدور و اخرین نفاق و اخرین فتنه سال 98
محمدحسین
Iran, Islamic Republic of
بسم الله الحمن الرحیم

ان شاء الله فتنه ی اکبر بدایی در آن حاصل بشود. در هر صورت به خدا پناه می بریم چه در گشایش و چه در قبض. ضمنا بنا به تفسیر آقای طائب از نقل آقای ری شهری از قولی از امام خمینی (قدس سره) که فرموده بودند این انقلاب اسلامی 3 ماموریت دارد:

1- چیدن بساط سلطنت
2-استقرار نظام جمهوری اسلامی
3-رساندن پرچم به حضرت ولی عصر عج الله فرجه الشریف

نابودی اسرائیل قبل (شرط؟) قیام حجة علیه السلام است.

مبنای تفسیر آقای طائب از شرط ظهور بودن نابودی اسرائیل همراه دیدن این 3 ماموریت با این مضمون گفته حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) که "اسرائیل «باید» نابود شود" این است که اگر قرار بود نابودی اسرائیل بعد از قیام حجة علیه السلام اتفاق بیفتد، حضرت امام (قدس سره) که نمی توانند برای حضرت حجة علیه السلام تعیین تکلیف کنند و بگویند «باید»؛ به جایش می گفتند اسرائیل نابود می شود. این که در روایات منقول بعضا ذکر شده که سفیانی در طول مدت کوتاه خروجش فلسطین را هم تحت سلطه خود خواهد داشت نشان می دهد در سرزمین های اشغالی می بایست یک خلا قدرت بوده باشد (البته با فرض عدم یکی بودن صهیونیستها با سفیانی) که حضرت حجة علیه السلام فلسطین را از دست سفیانی آزاد خواهند کرد نه رژیم صهیونیستی. والله هو العالم.
Iran, Islamic Republic of
الهم عجل لولیک الفرج
Iran, Islamic Republic of
خدا کمکمان کند در راه ولایت باقی بمانیم نه مثل برخی که آخر کارشان در مقابل ولایت بودند
صباغيان
Iran, Islamic Republic of
سلامتي و تعجيل در فرج امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف ، سلامتي امام خامنه اي مدظله العالي و سلامتي مدافعان حرم و حريم ولايت صلوات. جانم فداي رهبر با بصيرت جمهوري اسلامي ايران.
مم
Iran, Islamic Republic of
خدا کند منظور مقام معظم رهبری را درست فهمیده باشیم : نابودی اسراییل قبل از 2022 .....
مطیع فرمان رهبری هستیم .... جانمان را در راه اسلام فدا میکنیم
طوری که من از روایات فهمیدم 9 ماه پس از ظهور قدس توسط امام ویارانش آزاد میگردد و صلحی با وساطت حضرت عیسی ع منقعد میشود ولی این صلح 2 سال بعد شکسته میشود و سپس امام و یارانشان اسراییل غاصب را شکست نهایی میدهند یعنی تقریبا 3 سال قبل از نابودی نهایی اسراییل ظهور به خواست خدا انجام میگیرد( شاید برداشت بنده اشتباه است ) تاریخ ظهور نزد خداست ولی برای ما نشانه قرار داده ... نباید غافل باشیم