دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - 9 Dec 2019
 
۰

عضو کنگره آمریکا به دلیل اتهام جنسی استعفا کرد

شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: 607571
یک عضو کنگره آمریکا که با اتهام آزار جنسی و استفاده شخصی از اموال دولتی روبه رو بود، در آستانه آغاز تحقیقات درباره اتهام هایش، استعفا کرد.
عضو کنگره آمریکا به دلیل اتهام جنسی استعفا کرد
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایرنا ، «پاتریک میهان» عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا در آستانه آغاز تحقیقات درباره اتهام آزار جنسی علیه وی، از مقام خود استعفا کرد.

میهان که عضو کمیته اخلاق مجلس نمایندگان آمریکا بود، چند ماه پیش وقتی روزنامه نیویورک تایمز افشا کرد که وی 39 هزار دلار از بودجه کنگره را برای حل و فصل شکایتی علیه خود مبنی بر آزار جنسی هزینه کرده، از این کمیته برکنار شد.در گزارش نیویورک تایمز آمده بود که میهان با پیشنهادهای جنسی یکی از کارکنان زن دفتر خود را آزار داده است.

پس از آن کمیته اخلاق این مجلس قانونگذاری آمریکا رای به گشودن پرونده ای برای تحقیقات پیرامون اتهام های مطرح علیه میهان داد.

در چند ماه گذشته موارد فراوانی از آزارهای جنسی اعضای کنگره آمریکا و همچنین استفاده آنان از بودجه دفتر نمایندگی خود برای حل و فصل شکایت های مربوط به این آزارها افشا شده است.

«بلیک فارنتهولد» دیگر عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا نیز ماه گذشته با اتهام مشابهی روبه رو شد و پس از اعلام گشایش پرونده تحقیقاتی علیه وی، استعفا کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *