پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - 17 Jan 2019
 
۰

فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات آخر هفته

پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
کمال تبریزی، کیومرث پوراحمد، بهروز شعیبی، تونی اسکات و فرانسیس فورد کاپولا کارگردان‌هایی هستند که آثارشان در تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش خواهد شد.
فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات آخر هفته
به گزارش جهان نيوز، در تعطیلات آخر هفته بینندگان تلویزیون می‌توانند شاهد آثار سینمایی ایرانی و خارجی از شبکه‌های مختلف باشند. کمال تبریزی، کیومرث پوراحمد، بهروز شعیبی، تونی اسکات و فرانسیس فورد کاپولا کارگردان‌هایی هستند که آثارشان در تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش خواهد شد.

شبکه ۱ سیما جمعه ساعت ۱۶ فیلم سینمایی «تصمیم منطقی» به کارگردانی سید وحید حسینی را پخش خواهد کرد.
فیلم‌های سینمایی «سکوت رعنا» به کارگردانی بهزاد رفیعی، «طوفان شن» ساخته جواد شمقدری، «گردنه» به کارگردانی سعید پورشعبانی و «توقف ناپذیر» ساخته تونی اسکات به ترتیب پنجشنبه ساعت ۸، پنجشنبه ساعت ۲۳:۳۰، جمعه ساعت ۸ و جمعه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه ۲ پخش خواهد شد.

شبکه ۳ نیز فیلم‌های «شیر و عسل» ساخته آرش معیریان، «شاهد قربانی» به کارگردانی آگوستین، «دشمنان طبیعی» به کارگردانی پیتر هایمس، «میان ماندن و رفتن» به کارگردانی بهروز شعیبی و «فراتر از سرعت» ساخته آنتونیو نگرت را به ترتیب پنجشنبه ساعت ۱۰، پنجشنبه ساعت ۱۵، پنجشنبه ساعت ۲۴، جمعه ساعت ۱۰ و جمعه ساعت ۱۴:۳۰ پخش خواهد کرد.

«قصه‌های مجید» ساخته کیومرث پوراحمد نیز جمعه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

«اینک آخرالزمان» به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا با بازی مارلون براندو جمعه ساعت ۱۰ از شبکه افق و «گاهی به آسمان نگاه کن» ساخته کمال تبریزی جمعه ساعت ۱۸:۳۰ از همین شبکه پخش خواهد شد.

منبع: دانشجو
کد مطلب: 607393
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *