يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - 27 Sep 2020
 
۰
۲

چرا خیلی از مشکلات کشور حل نمی شود؟ +عکس

دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب: 606338
اینکه خیلی از مشکلات مملکت حل نمی‌شود ناشی از وجود همین تفکر است که نمی‌گذارند قانون برای همه یکسان باشد.
گروه سیاسی جهان نيوز: ابراهیم رضایی از فعالان رسانه ای در اینستاگرامش نوشت:
لیبرالیسم قائل به «عدالت» نیست به همین خاطر اصلاح‌طلبان ایرانی هم میانه خوبی با عدالت ندارند لذا اگر دستگاه قضا سعید مرتضوی را محاکمه و مجازات کند، برایشان خوشایند است، هورا می‌کشند و حتی برای دستگیری‌اش آگهی هم پخش می‌کنند و  در به در دنبالش می‌گردند اما اگر برادر جهانگیری، برادر روحانی، کرباسچی، شهرام جزایری، بهزاد نبوی، تاج زاده و... متهم یا محکوم شوند، به قوه قضائیه حمله می‌کنند که چرا با فلان مفسدِ اصلاح‌طلب برخورد کرده‌ای؟!

به همین راحتی!
اینکه خیلی از مشکلات مملکت حل نمی‌شود ناشی از وجود همین تفکر است که نمی‌گذارند قانون برای همه یکسان باشد و با همه متخلفان و مجرمان یکسان برخورد کند، یادتان می‌آید همین جماعت برای برخورد با مهدی و فائزه هاشمی چه غوغایی بپا کردند؟

سوی دیگر این قبیله سالاری در کشور باندِ احمدی‌نژاد است که گستاخانه از مجرمی دیگر حمایت می‌کنند و زیر بار قانون نمی‌روند، هر دو گروه حرفشان این است که «ما خوبیم، دیگران بد هستند»!، هر دو در یک تقاطع به هم می‌رسند.

دیکتاتوری یعنی همین.

نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مصطفی
Iran, Islamic Republic of
شما اصولسوارهای معامله گر هم در یک نقطه با افسادطلبان جوش خوردید، به نام محمود احمدی نژاد!!!
شما و دوستانتان دو لبه ی قیچی هستید که مردم و نظام و کشور و انقلاب را 32 ساله که تیکه پاره کردید...
باز خدا پدر احمدی نژاد را بیامرزه که 8 سال لبه های این قیچی را قفل کرد، هر چند این بار با چاقو و هر آنچه که در دست داشتید، به ایشان تاختید...
مسئولان باید اهل کار و تلاش باشند نه جلسه و همایش
Germany
در طول چهل ساله انقلاب کدام مسئول اجــــــــــــرائی را سراغ دارید که برای خدمت به همه مردم (نه قشر خاص) شب و روز نشناسد؟ کدام مسئول به تعدد به مناطق محروح کشور سفر کرد؟ کدام مسئول بر ثروت خود نیافزود؟ کدام مسئول با طرح هائی مانند یارانه، سهام عدالت، مسکن مهر، راه سازی و ... به دنبال برابری اقشار مردم و خدمت به مستضعفان بود؟ کدام مسئول در مقابل لبخند دشمن فریب نخورد؟ کدام مسئول بدون ترس از غرب، راه فضا و انرژی هسته ای را هموار کرد ؟ کدام ......
ای کاش مسئولین فعلی در هر منصبی ذره ای از تلاش دکتر احمدی نژاد را داشتند.