يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 Jan 2019
 
۰
سردار نقدی در جمع خبرنگاران؛

پیام‌رسان‌های‌داخلی‌بایدامنیت‌بیشتری‌داشته باشند

دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شبکه‌های پیام رسان داخلی باید امنیت شبکه‌ها را به حدی افزایش دهند که اطلاعات مخاطبین آن‌ها محفوظ بماند.
پیام‌رسان‌های‌داخلی‌بایدامنیت‌بیشتری‌داشته باشند
به گزارش جهان نيوز، سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین که امروز دوشنبه 27 فروردین  برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هرکس ایرانی است و تابعیت ایران را داشته باشد از اینکه تمام دست‌اندرکاران و مدیران یک شبکه پیام رسان در داخل کشور باشند، قطعا احساس امنیت بیشتری می‌کند تا اینکه سازمان‌های جاسوسی و دشمنان ملت ایران چنین شبکه‌ای داشته باشند.

وی گفت: به عبارت دیگر هرکس عرق ایرانی داشته باشد برای فعالیت در چنین شبکه‌هایی احساس امنیت بیشتری می‌کند تا اینکه در شبکه‌ای حضور داشته باشد که بیگانگان مدیریت آن را بر عهده داشته باشند؛ کسانی که چهار دهه است هر کاری توانستند علیه ملت ایران کوتاهی نکردند.

نقدی خاطرنشان کرد: آنها در جنگ روانی و شایعات فضا را به گونه‌ای منقلب می‌کنند که گویا پیام رسان های خارجی محیط امن‌تری برای فعالیت ایرانی‌ها است؛ با این حال این را هم باید گفت که شبکه‌های پیام رسان داخلی باید امنیت شبکه‌ها را به حدی افزایش دهند که اطلاعات مخاطبین آن‌ها محفوظ بماند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: وقتی مقام معظم رهبری فتوا دادند که استفاده از بمب اتم حرام است، در واقع پاسخ به شایعاتی بود که عنوان می‌کردند ایران دنبال بمب هسته‌ای است؛ پس حفظ اسرار مخاطبین شبکه‌های پیام رسان داخلی نیز چنین حکمی دارد چون برای حفظ اسرار در اسلام تاکیدات بسیاری وجود دارد.

نقدی با تاکید بر اینکه پیام‌رسان‌های خارجی از اعضای خود بردگی می‌کشند، تصریح کرد: ما تمام سوئیچ‌ها و فیبرهای نوری را نصب می‌کنیم و می‌کشیم؛ اما با وجود همه این زحمات و هزبنه‌هایی که انجام می‌دهیم، بهره آن را دشمنان می‌برند و ما علی‌رغم همه پیشرفت‌هایی که در کشور داریم در شبکه‌های پیام رسان که مدیریت آن در دست بیگانگان است، فعالیت می‌کنیم؛ لذا امیدواریم آثار سوء فعالیت ایرانی‌ها در شبکه‌هایی که مدیریت آن‌ها در دستان خارجی‌هاست را برخی‌ها متوجه شوند و هر چه زودتر برای آن اندیشه کنند.

منبع:باشگاه خبرنگارن
کد مطلب: 604436
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *